co u nas?

CO U NAS? w  Sztorm Tattoo Studio czyli wszystko co związane z naszym studiem tatuażu. Zobacz co lubimy i czym się zajmujemy. Swoisty pamiętnik z życia salonu tatuażu.

Ładuję...

CO U NAS? Sztorm Tattoo Studio

CO U NAS? w Sztorm Tattoo Studio czyli wszystko co związane z naszym studiem tatuażu. Zobacz co lubimy i czym się zajmujemy bo właśnie po to powstaje ten swoisty pamiętnik z życia salonu tatuażu.  Staramy się dokumentować najważniejsze sceny z życia studia tatuażu w Gdańsku. Czas mija tak szybko i tak wiele się dzieje, że o wielu przyjemnych chwilach zapominamy. Po drugie i co mało spotykane ta idea towarzyszy nam od samego początku. Dlatego od pierwszych dni kiedy to zaczęła się historia studia tatuażu Sztorm, filmujemy i fotografujemy a także dodatkowo opisujemy wszystko tak aby fani tatuażu z miast takich jak Sopot, Gdynia i Gdańsk jak i z całej Polski, mogli obserwować co się dzieje w dobrym studio tatuażu.

W samym studio tatuażu organizujemy liczne eventy tatuażowe. W skrócie tylko mówiąc, uczestniczymy w wielu konwencjach tatuażu w tym najważniejszych dla nas czyli Tattoofest jak i Tattoo Konwent oraz Tattoo Days  czy Warsaw Tattoo Convention a ponadto odwiedzamy szereg, zaprzyjaźnionych salonów tatuażu. Także staramy się odwdzięczać i gościmy w Sztorm Tattoo wielu wybitnych artystów tatuatorów, o czym również możecie się przekonać z “Co u nas?”.

Świat tatuażu i tatuowania

Trójmiasto i wszystko co z nim związane pochłania nas bezgranicznie. W rezultacie kolorujemy szarą rzeczywistość oraz z całych sił cieszymy się z tego co robimy. W związku z tym pozbywamy się szansy na wpadnięcie w rutynę czy nudę!

Zobacz TUTAJ naszych artystów.

Podsumowując Co u nas? w Sztorm Tattoo? – zawsze profesjonalne podejście i uśmiechnięci ludzie!

Ponadto prosimy, śledź nas także na kanale YOU TUBE

0