Iwona - Sztorm Tattoo
logo

Iwona

Redaktor naczelna magazynu Tattoofest od 2022r, którego pierwsze wydanie ukazało się 2007r. Dzięki niemu chłoniemy wiedzę i przekazujemy ją innym. Iwona wpadła do studia niczym burza dopiero w 2022 roku, jednak już zaskarbiła sobie miejsce w naszych sztormowych sercach.
@iwona.skolik
artist image

Redaktor naczelna magazynu Tattoofest od 2022r, którego pierwsze wydanie ukazało się 2007r. Dzięki niemu chłoniemy wiedzę i przekazujemy ją innym.

Iwona wpadła do studia niczym burza dopiero w 2022 roku, jednak już zaskarbiła sobie miejsce w naszych sztormowych sercach. Czym konkretnie się zajmuje, i gdzie w Sztormie możecie znaleźć ją najczęściej - opowiem Wam już za chwilę. 

Nasza Pani magister turystyki i rekreacji „przerobiła” wiele branży. Od korporacji po gastronomię. Potrzebowała jednak zmiany, w jednej chwili spakowała plecak, wsiadła w przysłowiowy pociąg i wysiadła na jednym z trójmiejskich peronów. Tak więc Sztorm i Iwona znaleźli się w jednym miejscu, stąd już niedaleko do odpowiedzi na jedno z pytań zadanych we wstępie - nie trzymam wam dalej w niepewności. Iwona jest redaktorką naczelną „Tattoofest Magazine”.  

W czasach, w których wszystko zostało już powiedziane i pokazane kompletowanie materiałów tak aby magazyn dalej pozostał tym kultowym i niepowtarzalnym, a także poczytnym - zarówno ściśle w branży jak i wśród miłośników pełnienie takiej roli to nie lada wyzwanie. Jednak z jej nieustępliwością i temperamentem nie mamy wątpliwości co do powodzenia tej misji. Uwielbia wyzwania i nie boi się zmian. Redaktor naczelna magazynu Tattoofest na stanowisku.

W Sztormie jest wiele pomieszczeń, jednak Iwonie szczególnie do gustu przypadła kuchnia - może dlatego, że uwielbia jedzenie. Wiecie już więc gdzie jej szukać w razie potrzeby! Oprócz pasji kulinarnej lubuje się w podróżach, crossficie, w którym od lat próbuje swoich sił, aby utrzymać wewnętrzny zen - praktykuje jogę. 

Nie mogę zapomnieć o jej miłości do zwierzaków, zwłaszcza futerkowych. Takich do ukochania. 

Przejdź do galerii