Marta mroczna interpretacja tatuaży - Sztorm Tattoo
logo

Marta Sillou

Czerń i mrok

Skończyła gdańskie ASP na kierunku „Intermedia”. Już podczas swojej edukacji dzieliła się swoją wiedzą i zacięciem artystycznym z innymi - uczyła dzieci w zakresie podstaw rysunku. W pewnym okresie postawiła jednak na realizację w tatuażu. W jej pracach można zauważyć mocny kontrast, preferuje realizacje dużych formatów. Jej prace są miękkie, wyjęte z wykreowanej przez nią krainy, bardzo dużą uwagę przywiązuje również do szczegółów. Żadna z nich nie jest powtarzalna.
@sillou_ink
artist image

"Marta mroczna interpretacja tatuaży"

Zapraszam Was dzisiaj na kolejną opowieść z rodzaju tych opisowych i przybliżających konkretną postać. Tym razem przedstawię Wam postać naszego uosobienia mroku - Marty. Jednak mrok w wydaniu Sillou na pewno nie jest taki straszny jak go malują. 

Skończyła gdańskie ASP na kierunku „Intermedia”. Już podczas swojej edukacji dzieliła się swoją wiedzą i zacięciem artystycznym z innymi - uczyła dzieci w zakresie podstaw rysunku. W pewnym okresie postawiła jednak na realizację w tatuażu. 

W Sztormie tatuuje od 4 lat, pierwszy rok jej działań miał charakter praktyk , od 3 lat jest już tatuatorką na pełny etat. Przychodząc na sesje do Marty możecie być pewni, że otoczy Was troską od samego wejścia. Opowie Wam szczegółowo o każdym etapie tatuowania oraz tworzenia projektu. Jej kreatywność w interpretacji waszych projektów nie zna granic, specjalnie dla Was stworzy najróżniejsze, nawet te najbardziej słodkie postacie w swojej mrocznej interpretacji. 

"Marta mroczna interpretacja tatuaży"

W jej pracach można zauważyć mocny kontrast, preferuje realizacje dużych formatów. Jej prace są miękkie, wyjęte z wykreowanej przez nią krainy, bardzo dużą uwagę przywiązuje również do szczegółów. Żadna z nich nie jest powtarzalna. Gdy nie tatuuje chętnie czyta książki związane z religiami, symboliką, mitami. Odskocznią dla tego poważnego rodzaju słowa są komiksy, najlepiej DC. Jej ogromną miłością jest również muzyka. Gdy tylko może chętnie podróżuje po Polsce i Europie aby posłuchać swoich ulubionych brzmień na żywo. 

Jest idealną rozmówczynią, zaangażowaną w wiele pasji oraz spraw, więc podczas sesji nie będziecie się nudzić, a jeśli wolicie oddać się słuchaniu muzyki - nie ma problemu, z pewnością podrzuci Wam jeszcze jakiś dobry numer.