Ormo - tatuażysta kreskówkowy - Sztorm Tattoo
logo

Adam Orłamowski

satyryczne tatuaże

Satyra jest nieodłącznym elementem jego życia, co za tym idzie - również twórczości. Musimy tu wspomnieć o bajce, którą tworzy za pomocą swoich tatuaży. Na samym początku były pełne koloru, dzisiaj stawia raczej na klasyczną czerń. Mocny kontur i dotwork rzuca się na pierwszy rzut oka. Jeśli chcecie wytatuować ulubioną postać z bajki, kreskówki bądź komiksu Ormo będzie świetnym wyborem. 
@ormogedon
artist image

"Ormo tatuażysta kreskówkowy"

Ormogedon. Ormogently. Sucharink. Adama możecie znaleźć w sieci pod wieloma nickami. Jest ich jednak na pewno mniej niż jego licznik zajawek. Zacznijmy jednak od początku! 

Był grafikiem, projektantem gier, freelancerem tworzącym ilustracje. Jednak to wszystko poszło w niepamięć kiedy na jego drodze pojawił się tatuaż. Rozpoczął praktyki w studiu „Kult Tattoo”. Po pewnym czasie morska bryza ściągnęła go jednak do Sztormu - było to konkretnie w październiku 2020 roku. Tatuował już wtedy 5 lat, więc zostawiam tutaj dla was małą zagadkę matematyczną dotyczącą jego stażu pracy. 

W trybie natychmiastowym rozczulił nasze serduszka swoim charakterystycznym poczuciem humoru - oraz nadzwyczajną ilością energii. Nawet największy antyfan uśmiechu w obecności Ormo opuszcza gardę. 

"Ormo tatuażysta kreskówkowy"

Satyra jest nieodłącznym elementem jego życia, co za tym idzie - również twórczości. Do tej pory mieliśmy przyjemność zobaczyć dwie wystawy rysunku satyrycznego, ogromną ilość ilustracji oraz animacji w jego wykonaniu. Nie możemy również zapomnieć o satyrycznej bajce, którą tworzy za pomocą swoich tatuaży. Na samym początku były pełne koloru, dzisiaj stawia raczej na klasyczną czerń. Mocny kontur i dotwork rzuca się na pierwszy rzut oka. Jeśli chcecie wytatuować ulubioną postać z bajki, kreskówki bądź komiksu Ormo będzie świetnym wyborem. 

Na koniec zdradzę Wam tajemnicę. Uwielbia serię o Smoku Wawelskim Mlekopiju

Zapraszamy do obejrzenia galerii innych naszych tatuatorów: TUTAJ