Aleksandra Grzeszczuk delikatne tatuaże - Sztorm Tattoo
logo

Ola

Kobiece delikatne tatuaże ilustracyjne

Za czasów szkolnych moje najbliższe otoczenie wolało na mnie Koteu. Zapewne ze względu na moją miłość do kotów. Tak utożsamiłam się z tym przezwiskiem, że zostało ze mną do teraz.
@koteu_ink_
artist image

Aleksandra Grzeszczuk delikatne tatuaże wykonuje najczęściej na kobietach. Przeważa flora i fauna ale także kobiece twarze. Coraz odważniej poczyna sobie z dużymi ale bardzo subtelnymi kompozycjami pięknie wpasowującymi się w kobiece ciało. Cienkie linie, jakich najchętniej używa, nadają jej tatuażom nie samowitej lekkości.

Ola - szerzej znana pod swoim instagramowym pseudonimem @koteu_ink_ to nasza specjalistka od delikatnych i „czułych” tatuaży. 

Swoją przygodę z tatuowaniem zaczęła dość niedawno, dokładnie 4 lata temu. Wykonywanie tatuaży było jej marzeniem odkąd pamięta. Praktyki rozpoczęła w jednym z gdyńskich studii, a rok temu dołączyła do sztormowej ekipy. 

Jej prace cechuje delikatność i subtelność. Najbardziej odnajduje się w tematach związanych z naturą, jednak nie stroni od interpretacji magicznych postaci czy motywów anime. Projekty, które pokazuje wam w dniu sesji często złożone są dosłownie z zarysu, który nabiera „barw” dopiero na skórze. Lubi pracować z freehandu, szczególnie w przypadku motywów kwiatowych. 

Po tatuowaniu jej ulubionym wyrazem artystycznym jest malowanie - konkretnie akwarelami. 

Ola to typ domatora, jak sama o sobie mówi, lubi jesień, melancholijną muzykę oraz gry - „Horizon Zero Dawn”, „League of Legends”, „Fortnite” (to tylko kilka z jej ulubionych tytułów!), szczególną miłością darzy również koty i grę w kosza!

Łapcie kontakt do nas TUTAJ To fantastyczna artystka z mega pozytywnym nastawieniem. Zaufała jej już jej mama i tato, którzy oddali jej kawałek własnej skóry. Chętnie rozmawia i doradza ciekawe rozwiązania. Zawsze stawia na pierwszym miejscu dobro osoby chcącej się u niej wytatuować. Bardzo cieszymy się, że jest w naszej załodze i fantastycznie obserwuje nam się jej nie samowity rozwój.

Co roku możecie ją spotkać na krakowskim festiwalu tatuażu TATTOOFEST.