Studio - Sztorm Tattoo
logo

Sztorm Tattoo

STUDIO

Zobacz studio od środka

zobacz całą galerię
showcase image showcase image showcase image
Sztorm studio tatuażu w Gdańsku Sztorm studio tatuażu w Gdańsku Sztorm studio tatuażu w Gdańsku Sztorm studio tatuażu w Gdańsku Sztorm studio tatuażu w Gdańsku Sztorm studio tatuażu w Gdańsku Sztorm studio tatuażu w Gdańsku Sztorm studio tatuażu w Gdańsku Sztorm studio tatuażu w Gdańsku Sztorm studio tatuażu w Gdańsku Sztorm studio tatuażu w Gdańsku Sztorm studio tatuażu w Gdańsku Sztorm studio tatuażu w Gdańsku Sztorm studio tatuażu w Gdańsku Sztorm studio tatuażu w Gdańsku Sztorm studio tatuażu w Gdańsku Sztorm studio tatuażu w Gdańsku Sztorm studio tatuażu w Gdańsku Sztorm studio tatuażu w Gdańsku Sztorm studio tatuażu w Gdańsku Sztorm studio tatuażu w Gdańsku Sztorm studio tatuażu w Gdańsku Sztorm studio tatuażu w Gdańsku Sztorm Tattoo Studio in Gdańsk Sztorm studio tatuażu w Gdańsku Sztorm studio tatuażu w Gdańsku Sztorm studio tatuażu w Gdańsku Sztorm studio tatuażu w Gdańsku

Historia studia tatuażu na YouTube

Historia studia tatuażu na YouTube, którą prowadzimy odkąd otrzymaliśmy klucze do lokalu. Nie wiem, czy jest coś podobnego w mediach społecznościowych, ale my traktujemy nasz kanał jako coś wyjątkowego. Na chwile obecną to ponad 700 subskrybentów oraz 200 filmów z życia naszego salonu tatuażu. Nawet, jeśli przez dłuższy czas nic tutaj mądrego nie napiszemy możecie sobie zwizualizować sekwencyjnie to co dzieje się u nas w wyjątkowych momentach.
W naszym gdańskim studio tatuażu staramy się być wciąż aktywni na różnego rodzaju poziomach. Cały czas obserwujemy trendy w tatuażu, szkolimy się, spotykamy z wybitnymi tatuatorami czy integrujemy w swoim gronie. Taki sposób budowania przestrzeni powoduje, że wciąż się rozwijamy. Przetrwaliśmy w doskonałej formie pandemię COVID-19 a teraz radzimy sobie w trudnych czasach, kiedy za naszymi granicami szaleje wojna.

Zabieram Was teraz w podróż w ostatnie cztery miesiące naszej działalności właśnie na podstawie tego, co udokumentowaliśmy na naszym kanale YouTube. Przelecimy aż 14 wyjątkowych sytuacji a uwierzcie, działo się u nas zdecydowanie więcej

yt video
Zacznijmy od sentymentalnego dla mnie tematu a mianowicie firmowego stafu. Przez wiele lat jednym z moich projektów był brand odzieżowy, TFB Clothing, związany z festiwalem tatuażu Tattoofest. Na każdej konwencji tatuażu w Europie można było spotkać fanów tatuażu ubranych w nasze ciuchy. Każdy z nich był przyozdobiony projektem stworzonym przez polskich jak i zagranicznych tatuatorów. Teraz namiastką tego projektu jest kolekcja Sztorm tattoo a autorem listopadowej serii jest Emil czyli Licho nie Śpi. Z perspektywy 4 miesięcy odkąd się sprzedaje jest to nasz hit! Sam mam bluzę i tisa z tym projektem i nosi się świetnie!
yt video
Wkrótce pojawiła się kolejna kolekcja tym razem od Ormogedona. Bałwanki na koszulkach z napisem “Jeszcze tylko biały i kończymy” miały być częścią zapowiedzi nadchodzącego wernisażu. Odbył się on przy licznej frekwencji pod koniec listopada jednak osoba odpowiedzialna za nakręcenie relacji nie wywiązała się do tej pory. Zabrakło nam w tamten wieczór naszego Wieloryba jako filmowcy no i taki mamy efekt. Dziura w historii. No ale przynajmniej mamy zapowiedź.
yt video
HALLOWEN – tutaj nic więcej nie trzeba dodawać a po prostu zobaczcie sami. Wspominając pierwszą tego typu imprezę jaka zorganizowałem w krakowskim Kulcie jakieś 15 lat temu, przed oczami mam robale w słoiku. Przyniósł je nasz recepcjonista, Jasiek a także całkiem pokaźną dawkę filmów, horrorów klasy B i erotyków z lat 70-tych. Działo się więc sporo a tym razem nieco grzeczniej ale jak kolorowo i jakie dziary porobiliśmy! Dynię lizać chciałoby się rzec.
yt video
Dokumentujemy w sposób wybiórczy i symboliczny niektóre tatuaże, które powstają w naszym salonie. Tak też stało się i w przypadku klientki, która przytuliła dwie kaligrafię od naszego Emila. Miejsce dość nie typowe, nad kolanami ale to pokazuje właśnie jak piękne i oryginalne mogą być kobiece tatuaże nie tylko te za uchem czy na nadgarstku.
yt video
Następny z serii historii jednego tatuażu mamy dziarę od Gronka tym razem bardziej ideologicznie. Co roku angażujemy się we wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy a efekt tym razem przybrał postać tatuażu. Kosmonauta z serduszkiem na kasku wygląda wspaniale a pamiątka po tym WOŚP będzie bardzo trwała.
yt video
Tym razem pokażę Wam dość prosty tatuaż od naszej Aliny, która przesiąknięta jest z jednej strony stylem ignorant w tatuażu jednak wykonuje go w sposób perfekcyjny technicznie. I to zaczyna mieć sens! Brawo Nowy Lepszy Szatan!
yt video
Sztorm odwiedziła Joanna Fąferko, tatuatorka z ogromnym doświadczeniem nie tylko w tatuowaniu, ale również w prowadzeniu seminariów tatuatorskich. Nasi tatuatorzy mieli okazję podpatrzeć Asie przy pracy i wysłuchać sugestii związanych z tatuowaniem przy okazji spotkania kończącego guest spot.” Tak właśnie było a goszczenie tej osoby w naszym studio tatuażu było czystą przyjemnością. Joanna Fąferko jest mieszaniną profesjonalizmu, wiedzy i serdeczności jaką ciężko spotkać we współczesnym świecie.
yt video
Ajajaj było w walentynki gorąco dzięki naszej współpracy z ekskluzywnym sklepem z zabawkami dla dorosłych. Alina czyli Nowy Lepszy Szatan przyozdabiała klientów Par Lamour pikantnymi tatuażami. Ależ ten sklep jest przepięknie zaaranżowany.
yt video
A teraz rozsiądźcie się wygodnie w fotelu czy na czym tam sobie siedzicie i zobaczcie jak z pasją można opowiadać o przekłuwaniu języka. Oczywiście dowiecie się także przy okazji wielu ciekawych rzeczy na temat tego rodzaju piercingu no i… nie róbcie tego sami w domu.

Historia jednego tatuażu

Teraz polecimy serią historii jednego tatuażu a z drugiej strony różnymi podejściami do stylu w tatuażu. Pamiętajcie, że w Sztormie pracuje kilkunastu artystów a każdy z nich wykonuje tatuaże w innym stylu. Wystarczy poświęcić nieco czasu przeglądając galerie naszych artystów by każdy mieszkaniec Gdańska, Sopotu, Gdynii i okolic, znalazł coś dla siebie.

Ufff. Dobrnęliśmy do końca naszą wizytą na Tattoo Konwent w Gdańsku. Relacja z tego wydarzenia pokazuje, że scena tatuażu rozwija się wspaniale a jeśli ktoś ma wątpliwości, czym tatuaż będzie w przyszłości modny? Zobaczcie sami jak wielu tatuatorów i fanów zgromadziło poznańskie święto tatuażu. Pozdrawiam Was szalenie serdecznie z gdańskiego Garnizonu
Radosław