Bezpieczeństwo - Sztorm Tattoo
logo

Bezpieczeństwo podczas tatuowania w studio

Bezpieczeństwo podczas tatuowania w studio czyli w gdańskim Sztormie możesz czuć się bezpiecznie. Stosujemy się do wszystkich zaleceń Sanepidu i rządu. Codziennie dbamy o czystość w salonie oraz profesjonalnie, higienicznie wykonane zabiegi tatuowania oraz przekłuwania ciała.

 Nasi tatuatorzy, piercerka oraz recepcjoniści są regularnie szkoleni w zakresie bezpieczeństwa i higieny. Przeszliśmy również dodatkowe szkolenie przygotowujące do pracy w czasie epidemii Covid19.

Nasi pracownicy są wyposażeni w dodatkowe środki ochrony osobistej.

W studio na co dzień obowiązuje plan higieny dla studia tatuażu i piercingu opracowany na podstawie wytycznych Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Na czas epidemii wprowadziliśmy rozszerzony plan higieny zgodnie z wytycznymi opracowanymi przez Ministerstwo Rozwoju we współpracy z GIS, MZ oraz stowarzyszeniem Professional Piercers Poland.

Zwiększyliśmy częstotliwość dezynfekcji często dotykanych powierzchni w studio.

Zadbaliśmy o dodatkowe punkty z płynem do dezynfekcji rąk, aby był on łatwo dostępny również dla klientów studia.

Do dezynfekcji używamy wyłącznie preparatów o szerokim spektrum działania, w szczególności zwracamy uwagę na to, aby płyny były skuteczne wobec wirusów (spełniają normę EN 14476).

Zwiększyliśmy częstotliwość włączania lamp UVC przeznaczonych do dezynfekcji pomieszczeń.

Na czas epidemii poczekalnie przenieśliśmy na zewnątrz studio.

Przyjmujemy wyłącznie umówionych klientów, bez osób towarzyszących.

Wprowadziliśmy zmianowy system pracy, aby minimalizować liczbę osób jednocześnie przebywających w studio.

Konsultacje i zapisy na tatuaże oraz piercing prowadzimy na miejscu oraz przez Facebook, Instagram, mail oraz telefonicznie.

UMAWIANIE WIZYTY. 

ze względu na bezpieczeństwo podczas tatuowania w studio mogą przebywać wyłącznie umówieni klienci – rezerwacji terminu można dokonać:

mailowo kontakt@sztormtattoo.pl

przez Messenger

telefonicznie +48 730 340 190

konsultacje i ustalanie projektów bezpośrednio z tatuatorem, jeśli będzie to możliwe, odbywać się będą on-line przed umówionym terminem

na wizytę zapraszamy wyłącznie osoby zdrowe, czyli takie, u których NIE występują objawy wskazujące na zakażenie wirusem COVID-19 (duszność, kaszel, podwyższona temperatura ciała, katar i ból głowy), NIE są w trakcie odbywania obowiązkowej izolacji lub kwarantanny, NIE zamieszkują z osobą, która jest poddana obowiązkowej izolacji lub kwarantannie. Jeśli masz jakiekolwiek niepokojące objawy skontaktuj się z nami przed sesją.

WIZYTA W STUDIO

prosimy o zachowanie dystansu, kiedy kontakt z tatuatorem czy pracownikiem naszego studia nie jest związany bezpośrednio z wykonaniem usługi
w trakcie wykonywania usługi nie można korzystać z telefonów komórkowych

zapraszamy wyłącznie umówionych klientów i bez osób towarzyszących

przy sesjach całodziennych przewidziana jest przerwa na zjedzenie posiłku poza studiem;

płatność wyłącznie gotówką

w razie najwyższej konieczności Twoje dane mogą być przekazane Głównemu Inspektoratowi Sanitarnemu lub innym służbom kryzysowym (na podstawie art. 9 ust. 2 lit. i Rozporządzenia (UE) 2016/679 w związku z ustawą z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz. U. z 2020 r., poz. 374)).

PIERCING

przyjmujemy wyłącznie umówionych klientów. Rezerwacji można dokonać telefonicznie, mailowo lub on- line przez kalendarz BOOKSY

Bezpieczeństwo podczas tatuowania w studio, które jest pod nadzorem Państwowej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej minimalizuje ryzyko zakażenia. My wiemy co zrobić abyś był bezpieczny/na!

Bezpieczeństwo podczas tatuowania w studio