Ola Brunke trójmiejska piercerka - Sztorm Tattoo
logo

Ola Brunke

Ola Brunke to trójmiejska piercerka pracująca w Sztormie. Co robiła zanim zaczęła przygodę z wykonywaniem przekłuć? Czy piercing to pierwsza alternatywa metoda „ozdabiania” ludzi jaką się zajmuje? 
@piercingbyola
artist image

Ola Brunke to trójmiejska piercerka pracująca w Sztormie. Co robiła zanim zaczęła przygodę z wykonywaniem przekłuć? Czy piercing to pierwsza alternatywa metoda „ozdabiania” ludzi jaką się zajmuje? 

Na samym początku spieszę Wam z odpowiedzią na jedno z pytań zadanych we wstępie. Ola od pięciu lat zajmuje się fryzjerstwem alternatywnym - tworzy kompozycje z warkoczyków, oraz wykonuje dredy. Na jej instagramowym profilu @dreadlocksbyola możecie zobaczyć projekty, które powstały we współpracy z różnymi fotografami i modelkami. 

Ola Brunke to trójmiejska piercerka, która zanim zaczęła swoją przygodę w Sztormie pracowała w salonie dreadmakerskim. Od tamtej pory można policzyć na palcach jednej ręki ilość opuszczonych przez Olę imprez dubowych w Trójmieście.  Ola należy do osób ambitnych, które ciągle chcą się rozwijać. W związku z tym, z czasem wykonywanie dredów przestało jej wystarczać. Stwierdziła, że czas znaleźć kolejną pasją, oczywiście nie za łatwą, i nie za banalną! Trafiło na piercing.

Momentalnie wsiąknęła w klimat i środowisko, które wymaga ciągłego rozwoju, doszkalania się m.in poprzez jeżdżenie na konferencje, uczestnictwo w szkoleniach.  Zanim bohaterka dzisiejszego posta zaczęła przygodę z tą formą alternatywnego ozdabiania ciała. Zczęła przygodę ze Sztormem, w którym aktualnie pracuje już dwa lata. Pracowała na recepcji, pomagała wam, odpowiadała na pytania i ogarniała!

Do dnia dzisiejszego oprócz piercingu zajmuje się tworzeniem materiałów na social media, kreowaniem treści, które tam widzicie. Jest odpowiedzialna za sterylizacją, oraz nadzorem kampanii ciuchowych z grafikami autorstwa sztormowych tatuażystów.  Ilość zajęć jest dość spora, jednak energia i kreatywność jaką posiada sprawia, że to jeszcze nie koniec listy!  Pisze artykuły na temat piercingu, które możecie znaleźć na TattooArtist, jeździ na konwenty.

Oddaje się swojej ogromnej zajawce jaką jest fotografia oraz modeling. Dużą satysfakcję sprawia jej zarówno pozowanie jak i pomagania bądź organizowaniem setów zdjęciowych. Więc jeśli nie znajdziecie jej w Sztormie bądź w domu - szukajcie w studiu fotograficznym.  

Zobacz z jakimi tatuatorami współpracuje.