Praca - Sztorm Tattoo
logo

Szansa rozwoju w studiu tatuażu

Szansa rozwoju w studiu tatuażu czeka na Ciebie. Zatrudnimy doświadczonych tatuatorów jak i zdolnych artystów, chcących poświęcić się tatuowaniu.

  • Czego oczekujemy?
    Bezgranicznej miłości do tatuaży. Znajomości zasad rysunku, kompozycji i kolorystyki. Zdolności plastycznych. Kreatywności i ambicji. Określonego stylu. Uśmiechu na twarzy
  • Co oferujemy?
    Sztormiak i dobrą kawę. Świetną atmosferę. Fajną kasę. Umowę o pracę. Anty korporacyjny czas pracy. Ogromną ilość możliwości i narzędzi do ruszenia z miejsca i wejścia na wyższy poziom w tatuażu.

Napisz do nas, poznajmy się! Prosimy o załączenie portfolio.
praca@sztormtattoo.pl

A tak już prosto z mostu pisząc. To najlepsza praca na świecie! Jeśli masz zacięcie artystyczne ale jednak rozumiesz jak funkcjonuje współczesny świat, to jest coś dla Ciebie. Ponieważ to jest przede wszystkim praca z ludźmi, konsekwencją jest poznawanie ciekawych osób oraz nawiązywanie nowych znajomości. Często jeździmy na konwencje tatuażu i dzięki temu jesteśmy wciąż na bieżąco ze wszystkimi nowymi, trendami w tatuażu.

Współpracujemy na stałe i bardzo ściśle z krakowską, międzynarodową konwencją tatuażu o tej samej nazwie jak i krakowskim Kultem. Poza tym to studio tatuażu współtworzyło i współtworzy polska scenę tatuażu i wyszło z jego wnętrz wiele już kultowych postaci tatuażu.

Szansa rozwoju w studiu tatuażu

Najważniejsza jest dla nas atmosfera w studiu i nad nią codziennie pracujemy. Szukamy kompromisu pomiędzy poczuciem, że jest to praca a luzem, bo przecież jest to pracownia tatuażu. Cieszymy się bardzo. że doceniają to nasi klienci, ponieważ z roku na rok są coraz liczniejsi. Szanują to także tatuatorzy, którzy wyjątkowo nie rotują tak często jak w co poniektórych studiach tatuażu. To właśnie w oparciu o dialog z nimi zawsze szukamy rozwiązań, z których ostatecznie wszyscy są zadowoleni.

Zapraszamy do wysyłania portfolio oraz po prostu, do umówienia się na kawę i porozmawiania o tatuowaniu i ewentualnych, wzajemnych możliwościach, którymi z korzyścią możemy się wymienić.

PORTFOLIO: najważniejszy dla nas jest Twój poziom rysunkowy, dlatego oczekujemy około 30-40 projektów spójnych stylistycznie w kierunku, w jakim chcielibyście tatuować lub tatuujecie.

Praca w studiu tatuażu czeka na Ciebie!