Jaki tatuaż do mnie pasuje? - Sztorm Tattoo
logo
START / BLOG / Jaki tatuaż do mnie pasuje?
showcase image

Jaki tatuaż do mnie pasuje?

Jaki tatuaż do mnie pasuje? Jest to pytanie, nad którym często niewiele się zastanawiamy. Zwykle decyzję podejmujemy nieświadomie je pomijając lub zwyczajnie nie zwracając na nie uwagi. Nie znaczy to jednak, że nie jest obecne w naszej podświadomości. Tatuaże, które nosimy, mówią o nas bardzo wiele. Nawet jeśli są to czysto estetyczne wzory, informują one o naszych upodobaniach. Jednak nie zawsze dobieramy je w odpowiedni sposób, ulegając sugestiom otoczenia.

Pamiętaj, że tatuaż jest bardzo osobistą kwestią. Nikt nie będzie go nosić za Ciebie, więc decyzję o nim powinno również podejmować się samodzielnie. Oczywiście warto słuchać wskazówek tatuatora odnośnie wykonania tattoo tak, aby był jak najciekawszy i najbardziej efektowny. Dzięki temu będzie prezentować się najlepiej jak to możliwe. Jeśli jednak chodzi o sam pomysł na tatuaż, nie dajmy się zwieść na manowce cudzych opinii. A tym bardziej wykonywać go – lub co gorsza niewykonywać – za namową otoczenia.

Jaki tatuaż do mnie pasuje?

Jeśli masz już pomysł na swój wyjątkowy tattoo, zastanów się, gdzie go umieścić. Czy chcesz pokazać go całemu światu, czy ukryć przed niechcianymi oczami. Rozważ jego wielkość. Często powtarzam, żeby nie wykonywać sobie zbyt małego wzoru, tylko dlatego że boimy się bólu, lub reakcji otoczenia. To najgorsi doradcy. Jeśli chcesz wytatuować sobie lwa jako symbol waleczności, zastanów się, czy faktycznie jego głowa średnicy 5 centymetrów odda to przesłanie.

Zastanów się jaką jesteś osobą. Jakie przesłanie chcesz zawrzeć w swoim tatuażu. Co dany wzór dla Ciebie oznacza. I jeśli chcesz porozmawiać na temat tattoo, który planujesz wykonać, nie słuchaj sugestii ludzi w Internecie. Przyjdź do naszego studia tatuażu w Gdańsku. Jest wśród nas 13 artystów. Wszyscy poświęcamy całą swoją energię, aby powstające u nas projekty były wyjątkowe i całkowicie indywidualne.

ADAM ZIOTEWICZ

Zobacz TUTAJ Co u Nas? a także obejrzyj i subskrybuj nasz kanał YOUTUBE