Tattoo shop - Sztorm Tattoo
logo

Sztorm Tattoo

STUDIO

Zobacz studio od środka

Sztorm jest jednym z nielicznych studiów tatuażu w Polsce klasy premium jak na moment otwarcia 2018. Wnętrza zostały zaprojektowane przez znaną panią architekt, Magdę Fydrych, której koncepcja wystroju jest spójna z industrialnym charakterem osiedla Garnizon w Gdańsku. Do Waszej dyspozycji jest przestronna poczekalnia oraz dwanaście stanowisk tatuażu a także trzy dla barber shopu. Mamy specjalnie utworzoną w salonie tatuażu strefę na konsultacje z tatuatorami.

Lokal jest umiejscowiony na parterze, z witryną frontową, dzięki temu jest łatwo dostępny dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Mamy oczywiście także przystosowaną dla takich osób jedną z toalet.

Na pewno zaletą tak dużego lokalu, ponad 250 metrów kwadratowych, była możliwość wydzielenia osobnego pomieszczenia do przekłuwania ciała i piercingu. Tutaj rozgościła się Pierce Beti, która jest prezeską stowarzyszenia piercerów w Polsce. Mamy także osobne pomieszczenie przeznaczone na sterylizację a tatuatorzy swoje pomieszczenie socjalne gdzie w spokoju i bez wydzielania jedzeniowych zapachów mogą spożyć posiłek. Wydaje się to czymś naturalnym, jednak niestety wiele salonów tatuażu nie ma takich możliwości.

zobacz całą galerię
showcase image showcase image showcase image
Sztorm studio tatuażu w Gdańsku Sztorm studio tatuażu w Gdańsku Sztorm studio tatuażu w Gdańsku Sztorm studio tatuażu w Gdańsku Sztorm studio tatuażu w Gdańsku Sztorm studio tatuażu w Gdańsku Sztorm studio tatuażu w Gdańsku Sztorm studio tatuażu w Gdańsku Sztorm studio tatuażu w Gdańsku Sztorm studio tatuażu w Gdańsku Sztorm studio tatuażu w Gdańsku Sztorm studio tatuażu w Gdańsku Sztorm studio tatuażu w Gdańsku Sztorm studio tatuażu w Gdańsku Sztorm Tattoo Studio in Gdańsk Sztorm studio tatuażu w Gdańsku Sztorm studio tatuażu w Gdańsku Sztorm studio tatuażu w Gdańsku Sztorm studio tatuażu w Gdańsku Sztorm studio tatuażu w Gdańsku Sztorm studio tatuażu w Gdańsku Sztorm studio tatuażu w Gdańsku Sztorm studio tatuażu w Gdańsku Sztorm studio tatuażu w Gdańsku Sztorm studio tatuażu w Gdańsku Sztorm studio tatuażu w Gdańsku Sztorm studio tatuażu w Gdańsku

historia studia tatuażu na YouTube

Historia studia tatuażu na YouTube, którą prowadzimy odkąd otrzymaliśmy klucze do lokalu. Nie wiem, czy jest coś podobnego w mediach społecznościowych, ale my traktujemy nasz kanał jako coś wyjątkowego. Na chwile obecną to ponad 700 subskrybentów oraz 200 filmów z życia naszego salonu tatuażu. Nawet, jeśli przez dłuższy czas nic tutaj mądrego nie napiszemy możecie sobie zwizualizować sekwencyjnie to co dzieje się u nas w wyjątkowych momentach.
W naszym gdańskim studio tatuażu staramy się być wciąż aktywni na różnego rodzaju poziomach. Cały czas obserwujemy trendy w tatuażu, szkolimy się, spotykamy z wybitnymi tatuatorami czy integrujemy w swoim gronie. Taki sposób budowania przestrzeni powoduje, że wciąż się rozwijamy. Przetrwaliśmy w doskonałej formie pandemię COVID-19 a teraz radzimy sobie w trudnych czasach, kiedy za naszymi granicami szaleje wojna.

Zabieram Was teraz w podróż w ostatnie cztery miesiące naszej działalności właśnie na podstawie tego, co udokumentowaliśmy na naszym kanale YouTube. Przelecimy aż 14 wyjątkowych sytuacji a uwierzcie, działo się u nas zdecydowanie więcej

yt video
Zacznijmy od sentymentalnego dla mnie tematu a mianowicie firmowego stafu. Przez wiele lat jednym z moich projektów był brand odzieżowy, TFB Clothing, związany z festiwalem tatuażu Tattoofest. Na każdej konwencji tatuażu w Europie można było spotkać fanów tatuażu ubranych w nasze ciuchy. Każdy z nich był przyozdobiony projektem stworzonym przez polskich jak i zagranicznych tatuatorów. Teraz namiastką tego projektu jest kolekcja Sztorm tattoo a autorem listopadowej serii jest Emil czyli Licho nie Śpi. Z perspektywy 4 miesięcy odkąd się sprzedaje jest to nasz hit! Sam mam bluzę i tisa z tym projektem i nosi się świetnie!
yt video
Wkrótce pojawiła się kolejna kolekcja tym razem od Ormogedona. Bałwanki na koszulkach z napisem “Jeszcze tylko biały i kończymy” miały być częścią zapowiedzi nadchodzącego wernisażu. Odbył się on przy licznej frekwencji pod koniec listopada jednak osoba odpowiedzialna za nakręcenie relacji nie wywiązała się do tej pory. Zabrakło nam w tamten wieczór naszego Wieloryba jako filmowcy no i taki mamy efekt. Dziura w historii. No ale przynajmniej mamy zapowiedź.
yt video
HALLOWEN – tutaj nic więcej nie trzeba dodawać a po prostu zobaczcie sami. Wspominając pierwszą tego typu imprezę jaka zorganizowałem w krakowskim Kulcie jakieś 15 lat temu, przed oczami mam robale w słoiku. Przyniósł je nasz recepcjonista, Jasiek a także całkiem pokaźną dawkę filmów, horrorów klasy B i erotyków z lat 70-tych. Działo się więc sporo a tym razem nieco grzeczniej ale jak kolorowo i jakie dziary porobiliśmy! Dynię lizać chciałoby się rzec.
yt video
Dokumentujemy w sposób wybiórczy i symboliczny niektóre tatuaże, które powstają w naszym salonie. Tak też stało się i w przypadku klientki, która przytuliła dwie kaligrafię od naszego Emila. Miejsce dość nie typowe, nad kolanami ale to pokazuje właśnie jak piękne i oryginalne mogą być kobiece tatuaże nie tylko te za uchem czy na nadgarstku.
yt video
Następny z serii historii jednego tatuażu mamy dziarę od Gronka tym razem bardziej ideologicznie. Co roku angażujemy się we wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy a efekt tym razem przybrał postać tatuażu. Kosmonauta z serduszkiem na kasku wygląda wspaniale a pamiątka po tym WOŚP będzie bardzo trwała.
yt video
Tym razem pokażę Wam dość prosty tatuaż od naszej Aliny, która przesiąknięta jest z jednej strony stylem ignorant w tatuażu jednak wykonuje go w sposób perfekcyjny technicznie. I to zaczyna mieć sens! Brawo Nowy Lepszy Szatan!
yt video
Sztorm odwiedziła Joanna Fąferko, tatuatorka z ogromnym doświadczeniem nie tylko w tatuowaniu, ale również w prowadzeniu seminariów tatuatorskich. Nasi tatuatorzy mieli okazję podpatrzeć Asie przy pracy i wysłuchać sugestii związanych z tatuowaniem przy okazji spotkania kończącego guest spot.” Tak właśnie było a goszczenie tej osoby w naszym studio tatuażu było czystą przyjemnością. Joanna Fąferko jest mieszaniną profesjonalizmu, wiedzy i serdeczności jaką ciężko spotkać we współczesnym świecie.
yt video
Ajajaj było w walentynki gorąco dzięki naszej współpracy z ekskluzywnym sklepem z zabawkami dla dorosłych. Alina czyli Nowy Lepszy Szatan przyozdabiała klientów Par Lamour pikantnymi tatuażami. Ależ ten sklep jest przepięknie zaaranżowany.
yt video
A teraz rozsiądźcie się wygodnie w fotelu czy na czym tam sobie siedzicie i zobaczcie jak z pasją można opowiadać o przekłuwaniu języka. Oczywiście dowiecie się także przy okazji wielu ciekawych rzeczy na temat tego rodzaju piercingu no i… nie róbcie tego sami w domu.

Historia jednego tatuażu.
Teraz polecimy serią historii jednego tatuażu a z drugiej strony różnymi podejściami do stylu w tatuażu. Pamiętajcie, że w Sztormie pracuje kilkunastu artystów a każdy z nich wykonuje tatuaże w innym stylu. Wystarczy poświęcić nieco czasu przeglądając galerie naszych artystów by każdy mieszkaniec Gdańska, Sopotu, Gdynii i okolic, znalazł coś dla siebie.

Ufff. Dobrnęliśmy do końca naszą wizytą na Tattoo Konwent w Gdańsku. Relacja z tego wydarzenia pokazuje, że scena tatuażu rozwija się wspaniale a jeśli ktoś ma wątpliwości, czym tatuaż będzie w przyszłości modny? Zobaczcie sami jak wielu tatuatorów i fanów zgromadziło poznańskie święto tatuażu. Pozdrawiam Was szalenie serdecznie z gdańskiego Garnizonu
Radosław