Piercing - Sztorm Tattoo
logo

Piercing

OLA I BETI

Przekłuwanie czyli piercing ciała w Gdańsku

Sztorm staje się kompleksowy dla miłośników sztuki. Zobaczcie dlaczego w naszym salonie tatuażu warto zrobić sobie kolczyk.

Nie da się zaprzeczyć, że jest to duża ingerencja w ludzkie ciało i dlatego ważne jest, aby oddać się tylko w ręce profesjonalnego piercera. On to właśnie dla Ciebie wykona przekłucie z dbałością o higienę oraz odpowiednio dopasuje biżuterię a także prawidłowo poinstruuje Cię jak dbać o nową ozdobę.

NASZ TEAM

Sztorm od początku istnienia stawia na profesjonalistów i dlatego naszą piercerką jest Beata Kwaśniewska, która znana jest również jako PierceBeti. Podsumowując więc krótko, Beata profesjonalnie przekłuwa ludzi od 2011 roku a jej wysokie kwalifikacje potwierdzić mogą cztery certyfikaty BMXnet Conference! Co najważniejsze – największej w Europie konferencji dotyczącej piercingu oraz modyfikacji ciała a tym samym od 2016 roku należy do grona BMXnet Members. Chcielibyśmy się również pochwalić, że od 2019r jest również prezeską stowarzyszenia Professional Piercers Poland.Pracę jako piercerka rozpoczęła w Toruniu. Później przekłuwała również w Bydgoszczy oraz Brodnicy, a teraz dołączyła do sztormowej rodziny w Gdańsku. Uwielbia upiększać ciało tworząc przemyślane kompozycje z kolczyków. Ponieważ wieloletnie doświadczenie w pracy piercerki i ciągły rozwój umiejętności pozwala bezbłędnie dopasowywać kolczyk do anatomii człowieka, dobrze wybrać rozmiar oraz materiał biżuterii ale przede wszystkim poprawnie i higienicznie wykonać nawet skomplikowane przekłucia.

 

Dlatego nie ważne czy pragniesz przekłuć sobie płatek ucha, helixa, sprawić wyzywające septum, czy krzykliwego industrial’a bo trafiasz po prostu w dobre rece. Niezależnie od tego gdzie i o jakim kolczyku marzysz, Beti z pasją i ochotą dopasuje go zarówno do Twojego wyglądu jak i do charakteru tworząc staranną kompozycję.Prywatnie jest bardzo miłą i konkretną osobą, która chętnie odpowiada na wszystkie pytania.

PIERCEBETI

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Praesent convallis semper dui, sed tincidunt nulla. Vestibulum gravida, diam ac congue hendrerit, ligula ex pretium velit, vel porta ipsum nibh sit amet sem. Donec egestas mauris eu feugiat mollis. Interdum et malesuada fames ac ante ipsum primis in faucibus. Duis tempus tempor tellus. Curabitur nec accumsan quam. Nunc tempor hendrerit felis at rutrum. Aliquam placerat a augue ut ultrices. Integer viverra mattis placerat. Morbi consequat tellus sit amet urna rutrum finibus. Integer scelerisque erat a bibendum volutpat. Mauris luctus sed turpis nec faucibus. Interdum et malesuada fames ac ante ipsum primis in faucibus. Vivamus euismod pellentesque libero, ac egestas dolor gravida ac.

CENNIK

W cenę przekłucia wliczony jest wysokiej jakości tytanowy kolczyk, który nie uczula. Do większości przekłuć w naszym studiu wliczony jest koszt wymiany biżuterii po zakończonym procesie gojenia. Czas na wymianę to 12 miesięcy.
LOBE / PŁATEK UCHA 120/220 ZŁ
PŁATKI USZU / DZIECKO 8-13 LAT 300 ZŁ
HELIX / FLAT (14+) 130/240 ZŁ
ROOK, SNUG, TRAGUS, ANTI TRAGUS, DAITH, CONCH, FORWARD HELIX (16+) 130 ZŁ
INDUSTRIAL, ORBITAL (16+) 160 ZŁ
BRIDGE, NOSTRIL, SEPTUM (16+) 140 ZŁ
LABRET, MADONNA, MEDUSA (16+) 140ZŁ
ASHLEY, VERTICAL LABRET( 16+) 140 ZŁ
JĘZYK ( 16+) 140 ZŁ
VENOM (18+) 270 ZŁ
SMILEY (16+) 130 ZŁ
BREW (16+) 130 ZŁ
PĘPEK (16+) 140 ZŁ
DERMAL, SURFACE (18+) 170 ZŁ
SUTKI (18+) 170/320 ZŁ
CHRISTINA, VERTICAL/HORIZONTAL CLITORAL HOOD, INNER/OUTER LABIA, FOURCHETTE (18+) 200 ZŁ
KOLCZYK Z KRYSZTAŁKIEM + 30 ZŁ
KONSULTACJA DLA OSÓB NIE WYKONUJĄCYCH PRZEKŁUCIA W SZTORMIE 30 ZŁ
USUNIĘCIE DERMALA 50 ZŁ