Jak we właściwy sposób wybrać tatuaż? - Sztorm Tattoo
logo
START / BLOG / Jak we właściwy sposób wybrać tatuaż?
showcase image

Jak we właściwy sposób wybrać tatuaż?

Jak we właściwy sposób wybrać tatuaż jest to bardzo osobista kwestia. Każdy z nas jest inny i pragnie wykonywać sobie inne tatuaże. I jest to wyjątkowo piękne, ponieważ pokazuje naszą indywidualność. W zasadzie niezależnie jaki temat wybierzemy to można przedstawić go na dziesiątki sposobów. Daje to niemal nieograniczone możliwości. W naszym studio tatuażu w Gdańsku znajdziecie aż 13 tatuatorów reprezentujących różne style artystyczne i dzięki temu każdy ma szansę znaleźć coś dla siebie!

No dobrze, ale jak mam wybrać wzór właśnie dla siebie? Samemu wiesz najlepiej, jaka forma estetyki najbardziej Ci odpowiada oraz jaki styl sztuki tatuażu trafia do Ciebie najmocniej. Jakie motywy wywołują u Ciebie największy zachwyt. Potraktuj tattoo jak dzieło sztuki albo przesłanie, które będzie z Tobą bez przerwy, które chcesz pokazać światu, lub przypominać sobie codziennie o nim w lustrze.

Ok, ale co jeśli wiem, jaki styl mi odpowiada, ale nie wiem, co ma przedstawiać mój tatuaż? Artyści uwielbiają kreatywne wyzwania. Często ulubione filmy, muzyka lub aktywności działają na wyobraźnię dużo mocniej, niż gotowy obrazek. Pamiętaj, że w naszym salonie tatuażu w Gdańsku pragniemy, aby każdy wzór był indywidualny. Dlatego wszystkie powstają od podstaw i nie są powielane. Dzięki temu każdy klient opuszczający nasze studio tattoo nosi wyjątkową i niepowtarzalną ozdobę.

A co w sytuacji jeśli wiem, jaki motyw chcę wykonać, ale nie wiem, w jakim stylu?

Tutaj sytuacja jest nieco odwrotna. Najlepiej będzie, jeśli przyjdziesz do naszego salonu tatuażu w Gdańsku, zadzwonisz lub napiszesz. Zawsze chętnie konsultujemy się ze wszystkimi klientami. Wiemy, jakie pytania zadać oraz nakierować na odpowiedniego artystę i na tym między innymi polega nasza praca. Jeśli masz wątpliwości, u kogo wykonać swój tatuaż, zachęcamy do odbycia konsultacji z wybranymi artystami. Dzięki rozmowie twarzą w twarz dużo łatwiej jest podjąć decyzje oraz zdecydować, komu chcemy oddać swój fragment ciała.

Jak we właściwy sposób wybrać tatuaż?

Nie bój się zadawać pytań ponieważ nasze studio tatuażu w Gdańsku powstało dla wszystkich, którzy kochają sztukę ozdabiania ciała w każdej formie. Uwielbiamy rozmawiać o tatuażach i artystach a wyjątkowość każdego z osobna to coś, co sprawia, że każdy dzień przepełniony jest nowymi pomysłami. Kreatywnością i świeżością pomagamy Wam a nasze tatuaże to coś, co podkreśla naszą indywidualność.

ADAM ZIOTEWICZ

Zobacz TUTAJ Co u Nas? a także obejrzyj i subskrybuj nasz kanał YOUTUBE