Fascynujące przekłucie jedyne w swoim rodzaju. - Sztorm Tattoo
logo
START / BLOG / Fascynujące przekłucie jedyne w swoim rodzaju.
showcase image

Fascynujące przekłucie jedyne w swoim rodzaju.

✨ Fascynujące przekłucie jedyne w swoim rodzaju, tragus, to przekłucie subtelne, ale wyróżniające się na tle innych ozdób. Jest świetnym wyborem zarówno dla osób, które chcą przełamać nudę jak i tych, które chcą odświeżyć kompozycję na swoim uchu nowym kolczykiem.

✨ Tragus piercing można stylizować na wiele sposobów, ale zaraz po przekłuciu zakładamy sterylny, tytanowy labret. Kolczyk z tego materiału jest całkowicie obojętny dla ludzkiego organizmu i nie wywołuje reakcji alergicznych. Po zagojeniu można zacząć myśleć o wymianie biżuterii na ozdobną.

✨ Przy wyborze biżuterii warto zwrócić uwagę na jakość materiału, z którego jest ona wykonana. Dobrym rozwiązaniem zawsze będzie biżuteria tytanowa lub wykonana z metali szlachetnych, którą możesz zakupić w Sztormie.

Jeszcze kilka informacji o tym rodzaju piercingu.

✨ Odpowiednim rodzajem kolczyka do tragusa jest labret, na który można nakręcić przeróżne kształty. Świetnie w tym miejscu prezentują się kryształki lub ozdoby w postaci delikatnego piórka lub listka, które świetnie dopasują się do anatomii tej części ucha.
Po zagojeniu w tragusie można nosić również kolczyk w kształcie podkowy lub kółeczka.

✨ Tragus znajduje się blisko twarzy dlatego trzeba uważać na to, aby nie wprowadzić do świeżego kanału wszelkiego rodzaju kosmetyków. Powinno się zadbać o to, aby świeży piercing miał kontakt z jak najmniejszą ilością bakterii. Z tego względu noszenie słuchawek nie jest wskazane – nie tylko mogą one wprowadzić bakterie, ale również mocno podrażniać kanał przekłucia. Pozostaje się cieszyć z fascynującego przekłucia, jedynego w swoim rodzaju jakim jestbwła.snie tragus 🙂

UMÓW SIĘ TERAZ

Piercing | Gdańsk | Złoto 18k

#piercinggdańsk #traguspiercings

Cześć! Tu PierceBeti. Jestem piercerką z wieloletnim doświadczeniem. Znajdziesz mnie w @sztorm_tattoo_studio na gdańskim Garnizonie.

Piercing by Ola – trochę o mnie, od tej profesjonalnej strony.
Zapraszam do Sztormu!

W Sztormie macie pewność, że piercing zostanie wykonany z użyciem wysokiej jakości biżuterii. To jedna z ważniejszych rzeczy, aby piercing był bezpieczny. A jeśli chcecie kolorowe kolczyki na start to dajcie mi o tym znać podczas zapisu. 😊✨🚀

Zapraszamy do naszych kochanych piercerek! Do zobaczenia!

Jedyny w swoim rodzaju tragus.
Jedyny w swoim rodzaju tragus.