BLOG

Gdzie najmniej boli tatuaż?

Gdzie najmniej boli tatuaż? Gdzie najmniej boli tatuaż? To pytanie jest chyba zadawane najczęściej. W naszym salonie tatuażu w Gdańsku słyszymy je niemal każdego dnia. I muszę z całą [...]

page 1 of 2

Blog o tatuażach czyli co powinieneś wiedzieć na temat tatuowania czy wizyty w salonie. To jest kompendium wiedzy podstawowej, które zebraliśmy dla Was. Mamy nadzieję, że napisane w sposób ciekawy, otwarty a czasami ironiczny, będzie się Wam po prostu dobrze czytał. A jeśli jeszcze dzięki temu, rozwiejemy jakiekolwiek Wasze wątpliwości, to tym bardziej będziemy szczęśliwi. 

Sztorm tattoo studio jest miejscem profesjonalnym. Staramy się stworzyć w Trójmieście miejsce, gdzie bezpiecznie będziecie mogli sobie wytatuować swój wymarzony projekt a dzięki wielkości studia, dajemy możliwości. Wśród kilkunastu artystów, pracujących w różnorakich stylach, każdy znajdzie dla siebie coś idealnego. Nasi tatuatorzy doradzą wielkość projektu, wyjaśnią jak ważne jest dopasowanie go do anatomii ciała, jakie mogą być negatywne skutki złego wyboru. Nie jednokrotnie spotkaliśmy się z lękami i wątpliwościami u naszych klientów. Całkiem wyolbrzymionych oraz otoczonych stereotypami. Ten blog ma z nimi właśnie walczyć ale także wyjaśniać i przypominać o zasadach panujących w studiu tatuażu.

Zachęcamy was do śledzenia bloga a także ślicznie prosimy o wiadomości, co o nim sądzicie. Może przyjdą Wam także jakieś tematy do głowy, które moglibyśmy poruszyć? Chętnie odpowiemy na Wasze pytania. Wiemy, że nie istnieją głupie i na każde chętnie odpowiemy.

Obejrzyjcie GALERIĘ naszych tatuatorów a także zerkajcie, co dzieje się na naszym, bardzo aktywnym koncie YouTube.

0