Życzymy mnóstwo nowych tatuaży

Życzymy mnóstwo nowych tatuaży w 2021 roku, który mamy nadzieję, będzie powrotem do normalności. Precz z ograniczeniami i śmierć COVIDowi! Wszyscy mamy już tego dość ale starajmy się dostrzegać pozytywy w tej zagmatwanej sytuacji, a jest ich przecież całe mnóstwo!

To na pewno dla wszystkich ludzi był ciężki rok a branży tatuażu oberwało się całkiem solidnie. Jednak ważne jest to, że:

KLIENCI NAS NIE ZAWIEDLI

Przez cały rok czuliśmy Wasze wsparcie, a także doświadczyliśmy Waszej wyrozumiałości. Jeśli to było tylko możliwe z zaufaniem przychodziliście po nowe tatuaże a przestrzeganie przez nas dodatkowych obostrzeń oraz stworzenie bezpiecznego miejsca dla nas wszystkich (jakim zresztą zawsze było), czyli studia tatuażu Sztorm zadziałało. Mamy kolejny rok z rekordową ilością wykonanych tatuaży oraz jeszcze większą ilością zadowolonych klientów. Ilość fanów na Instagramie przekroczyła 11 tysięcy, na Facebook 13 tysięcy, ponad 200 pozytywnych recenzji na Google, blisko 250 subskrybentów na kanale You Tube a to wszystko napawa nas entuzjazmem i chęcią do dalszej pracy. Wielkie DZIĘKUJEMY!

TATUATORZY NAS NIE ZAWIEDLI

Nawet podczas lock downu nasi artyści twórczo przepracowali ten czas. Wreszcie mieli czas na wyżycie się artystyczne i powstało w tym czasie bardzo dużo nowych i ciekawych projektów tatuaży. Wybuchła w nich kreatywność i nie dali ponieść się fali strachu czy depresji. Dzisiaj jesteśmy jeszcze lepiej zgraną ZAŁOGĄ Sztorm z całą masą pomysłów na 2021r!

SAMI SIEBIE NIE ZAWIEDLIŚMY

W tych trudnych miesiącach dostrzegliśmy, że wartom pamiętać o nas samych. Warto jest zadbać o siebie, o swoje przyjemności, pasje, zachcianki, zdrowie psychiczne i fizyczne. Zobaczyliśmy jak ważni są dla nas najbliżsi, rodzina i przyjaciele. Nigdy internet nie zastąpi realnych spotkań, których tak bardzo brakowało. Myślę, że bardziej doceniliśmy to co mieliśmy ale też wielu z nas przekonało się, że nawet w tak trudnych sytuacjach, dajemy radę. Że w kupie raźniej i nigdy nie jest zły czas by wyruszyć na koniec świata i jeszcze dalej!

Życzę Wam wszystkiego dobrego w 2021r i niech będzie nie gorszy a wszyscy wtedy damy radę!

Poczytajcie nasz BLOG

0
Nowa seria filmów o tatuażuJak zakryć stary tatuaż czyli cover