Życie tatuatora według Davee Blows

Życie tatuatora według Davee Blows, musicie to zobaczyć. Pewnie, że nie jest to produkcja TVN ale każdy sobie coś dla siebie może wziąć. Takie spojrzenie na obecne czasy w tatuażu i nie tylko. Chcieliśmy sobie po prostu usiąść poza studiem tatuażu i pogadać na różne tematy. Wyszło coś, czego szkoda byłoby według mnie schować “do szuflady”.

Salony tatuażu zmieniają się od kilku lat energicznie a to przede wszystkim na skutek zmiany pokoleniowej. Inne oczekiwania mają tatuatorzy, którzy dzisiaj startują. Oczywiście, że są wyjątki ale generalnie fach tatuatora staje się zawodem a nie pasją. Dzięki temu mamy usługę w tattoo studiach na wyższym poziomie, dużo wiekszą konkurencję i możliwości wyboru jak praktycznie w każdej branży w Polsce.

Dawniej studio tatuażu było nie wielką pracownią artystyczną i myślę tu o tych najlepszych. Była też cała masa miejsc, w których tatuowali ludzie nie mający ani zdolności plastycznych ani nawet zdolności do wiernego kopiowania wzorów. Dużo pozostawiała także do życzenia sama technika tatuowania jak i warunki higieniczne. Dzisiaj mamy wielki rynek i każdy znajdzie dla siebie kogoś odpowiedniego ale duch nieco zniknął…

Staramy się aby w Sztorm Tattoo Gdańsk ten klimat cały czas utrzymać, pielęgnować.

Najważniejsza jest dla nas jakość, kreatywność, pracowitość i efekt końcowy. Musi to być taki efekt, z którego zarówno tatuator jak klient są w salonie tatuazu mega zadowoleni. Udaje nam się tego dokonywać i przede wszystkim o tym nie zapominać, zapraszając takich gości jak Davee Blows. On o świecie tatuażu wie wszystko a raczej jest światem tatuażu. Widział różne miejsca, poznał wielu mistrzów tatuażu i jeszcze większa ilośc takich, którym się wydaje, że nimi są.

Może uda Wam się dosłuchać do końca tej rozmowy dwóch osób, które swoją “karierę” zaczynali w blokowiskach i dla których tatuaż był zawsze czymś więcej niż tylko sposobem na zarabianie pieniędzy. Był po prostu sposobem na życie.

Radek

Daveeblows

Daveeblowstravels

0
2019 rok w gdańskim studiu tatuażu SztormKiedy przekłuć dziecku uszy?