Zobacz wnętrza studia tatuażu Sztorm, bo jest to coś na co zasługujesz. Stworzone po to, by było wyjątkowo, elegancko i bezpiecznie podczas tatuowania.

Oczywiście najważniejsze w studiu tatuażu są dobre tatuaże. To przecież pozostanie na Waszym ciele do końca życia i musi po prostu wyglądać super.

Po drugie jest na naszej liście ważności jest także atmosfera. To klienci muszą czuć się u nas dobrze, bezpiecznie oraz być traktowani profesjonalnie. To udało nam się stworzyć dość szybko, ponieważ połączenie kulturalnych i uśmiechniętych artystów, którzy wiedzą co robić oraz fantastycznych klientów spowodowało to błyskawicznie 🙂 .

Postanowiliśmy jednak iść o krok dalej i z tego powodu zdecydowaliśmy się na wyjątkowe wnętrza. Po pierwsze miejsce w jakim jest Sztorm czyli Garnizon zobowiązuje. Tutaj każdy stara się stworzyć coś wyjątkowego oraz zgodnego ze współczesnymi trendami.

Dlatego zobacz wnętrza studia tatuażu Sztorm!

Charakter industrialny osiedla Garnizon posłużył nam za inspirację. Zaprzęgliśmy do pracy architekta, zorganizowaliśmy burzę mózgów, której efekty możecie zobaczyć spacerując po Sztormie oraz oglądając zdjęcia w galerii. Nie wyglada to jak każde studio tatuażu, gdzie dominują głównie projekty na ścianach. Staraliśmy się przełamać stereotypy oraz iść w prostotę. Surowy klimat oraz przestrzeń, wygodną zarówno dla tatuażystów jak i klientów, to właśnie chcieliśmy uzyskać.. Zrezygnowaliśmy z intymnej atmosfery na rzecz specyficznego klimatu jaki wytwarza się, kiedy osoby tatuujące się nawiązują pomiędzy sobą dialog oraz… hm… Jednoczą się w bólu 🙂

Zobacz od kogo możesz przyjąć tatuaż!

0
Wielkie Otwarcie Sztorm Tattoo Studio!Tattoofest 2018 Gdańsk in Kraków