Tatuażysta w stylu graficznym kreślarskimZiotewicz czarny tatuaż graficzny

Ziotewicz czarny tatuaż graficzny – ukończył studia na Wydziale Sztuk Pięknych w Toruniu. Najbardziej lubi duże, rozchlapane, kompozycje, pełne rozedrganych linii i charakterystycznego „brudu”. Uwielbia odtwarzać na skórze kleksy, zacieki i faktury pędzla. Zwykle tworzy mroczne motywy, jednak żaden temat mu nie straszny.

Łączy wiele technik, i zdecydowanie nie ma zamiaru trafić do jednej ze stylowych „szuflad”. Ogromną przyjemność sprawia mu zabawa formą i medium. Mimo że posługuje się głównie czernią, stara się uzyskać za jej pomocą zróżnicowane efekty i faktury. Szalone, chaotyczne linie w połączeniu z morzem tuszu to jego żywioł. Za ich pomocą z chaosu tworzy nowy porządek. Bardzo lubi realizować indywidualne pomysły klientów, i rozpracowywać je na swój sposób.

Kiedy nie tatuuje oddaje się w pełni swojej drugiej pasji – muzyce elektronicznej, którą tworzy od wielu lat w zaciszu domowego studia nagraniowego. Kompozycja muzyki pozwala mu także spojrzeć na projektowanie tatuaży w inny, niestandardowy sposób. Dlatego jego wzory posiadają swoją unikalną melodię.

ADAM ZIOTEWICZ

 

0
OBJEKT dotwork i geometria w tatuażuMICHAŁ Gierałtowski w stylu graficznym