Zelenska watercolor tattoo style

Zelenska watercolor tattoo style zagościł do studio tatuażu w Gdańsku czyli Sztormowej pracowni. To kontrowersyjny sposób tatuowania. Powiem wam dlaczego.

 

Im tatuaż delikatniejszy, bardziej szczegółowy, subtelny tym mniej trwały. Dlatego tatuaż old school z grubym konturem czy tatuaż prymitywny, etniczny, z mocnym wypełnieniem jest nie zniszczalny. Tutaj nawet jak po 50-ciu latach coś wyblaknie, można to poprawić bez problemu. Dlaczego? Głównie z tego, że ciało ludzkie, skóra, to nie jest kartka papieru, płótno, zabezpieczona w muzeum rzeźba. To żywy organizm, wystawiony na działanie promieni słonecznych, starzenie się, ścieranie naskórka, rozpad i budowanie nowych komórek.

Jakiś czas temu styl watercolor w tatuażu stał się bardzom popularny.

Wydawał się tak bardzo kobiecy, nie inwazyjny, że z siłą sztormu zdobył serca klientów prawie każdego studia tatuażu, również tych w Gdańsku. Niestety szybko okazało się, że to co pięknie wygląda na projekcie, czasami nawet tuż po wykonaniu na skórze, to już niestety nie dobrze po kilku latach od wygojenia. Kolory były coraz bledsze, kontrast zanikał a sam tatuaż wyglądał poi prostu źle.

Co poniektórzy tatuatorzy szybko odrobili lekcję i znaleźli w tym wszystkim kompromis. Jedną z nich jest właśnie Kateryna Zelenska zaproszona przez nas do trójmiejskiego salonu tatuażu, czyli Sztormu. Na czym on polega? Na zachowaniu estetyki tatuażu wykonanego w technice watercolor jednak wykonanego z dużo większą starannością. w jej tatuażach kolor jest wbity bardzo mocno, ma intensywne barwy a nie rozmazaną plamę. Działa idealnie także kontrast. To wszystko powoduje, że tatuaże Kasi są piękne a zarazem trwałe. Z tego powodu Zelenska ma tak wielu fanów swoich prac a jej tatuaże są doceniane przez polskie środowisko tatuażu.

Jeśli dodamy do tego jej uśmiech na twarzy i fajne podejście do życia, ludzi i samego tatuowania, to mamy istną mieszankę pozytywnego nastawienia do świata i ludzi.

TUTAJ możecie kupić jej obrazy, które na pewno dodadzą ciepłego klimatu do waszych domów i mieszkań.

Zobaczcie do naszej galerii artystów. Który styl podoba Wam się najbardziej?

 

0
Tatuator przy pracyFilip Port tatuaż filmowy