Załoga Sztorm – tatuatorzy i tatuatorki.

Załoga Sztorm – tatuatorzy i tatuatorki dlatego, że stawiamy na różnorodność w tatuażu. Poznaj swojego artystę. Wybierz swój styl. Zrób sobie tatuaż.

Zdajemy sobie sprawę, jak trudno jest wybrać kolejne studio tatuażu, w którym się chcesz wytatuować. Ponieważ jest ich tak dużo i powstają wciąż nowe. Każdy chwali swoje a my nie wiemy na co się zdecydować.

Dlatego nauczeni doświadczeniem krakowskiego Kult Tattoo Fest, w którym pracuje prawie trzydziestu tatuatorów i tatuatorek wiemy, że łatwiej Wam będzie to zrobić pod kilkoma warunkami.

Tak czy inaczej staramy się mieć w swojej Załodze różnorodne osoby. Ponieważ każdy z nich jest w innym wieku, płci, o różnej osobowości, poczuciu estetyki, charakteru i poczuciu humoru. Z tego powodu, po pierwsze widzisz na stronie naszego salonu tatuażu, w galeriach, jak wyglądają. Dlatego po drugie, możesz przeczytać kilka słów o nich, by wreszcie po trzecie, i co jest najważniejsze, możesz zobaczyć jakiego rodzaju tatuaże tworzą w Gdańsku. Na bieżąco aktualizujemy ich portfolio. To są ich autorskie prace co nie znaczy, że nie zrealizują chętnie Waszych pomysłów i na podstawie Waszych inspiracji. Zdjęcia w galeriach tatuażu mają pokazać oprócz ich zacięcia artystycznego także ich technikę, kunszt rzemieślniczy. Dadzą Wam pewność, że tatuaż, z którym od nas wyjdziecie, będzie świetny technicznie.

O resztę zadba obsługa studia tatuażu, która postara się, byś poczuł się jak w domu, u starych przyjaciół. Staramy się tworzyć w zgodzie z zasadami fair trade ponieważ poza pracą, która sprawia nam ogromną przyjemność, jesteśmy ludźmi kochającymi naturę, sport, dbającymi o ekologię. Czujemy się odpowiedzialni za świat i żyjemy z dużym poczuciem świadomości współczesnych, społecznych potrzeb i zagrożeń.

Załoga Sztorm – tatuatorzy i tatuatorki wciąż poszukiwani.

A może jesteś osobą tatuującą lub chcącą się tego nauczyć? Wyjątkowo ambitne, kreatywne oraz utalentowane osoby będą zawsze liczyły na wolny fotel w naszym salonie tatuażu, Sztormie, w Gdańsku. ZOBACZ

0