Wyróżniają nas filmy o tatuażach!

Wyróżniają nas filmy o tatuażach! To poprzez je zapisujemy naszą historię, oczywiście oprócz tej zapisanej na ludzkich skórach. Oto taki przykładowy miesiąc filmowy w Sztormie. Nasz kanał YouTube mieści  ich w sumie już blisko 150 a poniżej możecie zobaczyć ostatnie 11 z nich.

Na pierwszy ogień relacja z tatuowania przez Mateusza Gronka. Klientka wygrała ten tatuaż w jednym z naszych konkursów, które raz na jakiś czas organizujemy. Zarówno ona jak i artysta byli bardzo zadowoleni a samemu tatuażyście wpadła kolejna, fajna praca do portfolio.

O co chodzi w ostatnim czasie z tymi wężami? No w sumie to nie ważne, wystarczy, że Wam się podobają. Robimy ich naprawdę dużo. Wraz z popularnością tego typu motywów rośnie również popularność Marceliny czyli w skrócie MRCL. Jej subtelne tatuaże są bardzo kobiece a zarazem niesamowicie oryginalne oraz nie powtarzalne. Każdy z nich jest dopracowany do perfekcji i idealnie pasujący do osoby, która go będzie nosiła do końca życia 🙂

No a nie mówiłem? Mamy znowu motyw węża w tatuażu tym razem wkomponowanego w linearny portret. Lepszy Szatan czyli Alina tatuuje w sposób prosty, symboliczny a to w tatuażu się wiże z jednym. Z trwałością tatuażu a także łatwości jego odnowienia powiedzmy w wieku 80-lat… Taki sposób tatuowania wywodzi się z modnego w ostatnich latach w tatuażu stylu Ignorant, który na szczęście ewoluuje. I to na szczęście w dobrym pod kątem jakości kierunku!

Na wizytę w gdańskim Sztormie Tomasza Tofiego Torfińskiego czekaliśmy ponad dwa lata. To jeden z najlepszych w Polsce tatuatorów pracujących w stylu surrealistycznym. Na swoim koncie ma niezliczoną ilość nagród zdobytych w różnych zakątkach świata podczas festiwali tatuażu. Jego wizyta była ogromnie motywująca dla wszystkich tatuażystów!

Czy tatuaż na kolanie boli?

Oczywiście, że tak! Jak każdy inny tatuaż. No ale jak ktoś się decyduje na pająka i w dodatku od Eddy Margres czyli mamy mocny kontur, sporo czerni koloru na blachę no to trzeba nieco pocierpieć. Tym bardziej, że Eddy porusza się stylowo w okolicach Old School, Neo Traditional a za tym idzie zawsze mocno podkręcona maszynka do tatuażu.

Nie zawsze tatuatorzy przygotowują własne projekty. Tutaj mamy przykład wykorzystania w tatuażu pracy mistrza, Zdzisława Beksińskiego. Ten artysta bardzo inspirował i inspiruje świat mrocznego tatuaż tak samo jak i sam Hans Rudolf Giger

Zobaczmy coś bardziej wesołego. Co powiecie na niebieska panterę w okularach? Coraz częściej Bogdan Grubas wchodzi w takie tematy, które dają wiele radości i uśmiechu na twarzy. Mamy nadzieję, że tą panterą nie zrobi konkurencja dla Davee Blows, mistrza #100 Panther… Hahaha…

Proces gojenia się przekłucia w piercingu.

No to lecimy dalej. Tym razem pogadanka od Pierce Beti na temat piercingu. Jak zadbać o przekłute miejsce po zabiegu? Co wolno a czego nie po wyjściu ze studia tatuażu z nowym kolczykiem? Pouczające, prawda?

Anna Avi raczej tatuuje większe kompozycje. tutaj możemy ja zobaczyć w wyjątkowej sytuacji. Podczas tatuowania tzw. wlepki czyli tatuażu wykonanego na jednej sesji. Nóż i głowa rekina na podstawie autorskiego projektu. Ten kto wie cokolwiek o tatuatorach w Polsce wystarczy, że zerknie na ta pracę tylko jednym okiem i wie, że to Avi!

No to prawie na koniec puszcza do Was Sillou mroczne oczko. Jest zamknięte w trójkącie więc mamy tu element mistycyzmu… A może jednak nie. Mamy za to kolejną ładną wlepkę w typowym stylu graficznym tej artystki i nieco demonicznym klimacie. A przecież Sillou jest taka pozytywna 🙂

Ratujemy rośliny

Nawiązaliśmy współpracę ze schroniskiem dla roślin w efekcie czego nasze studio tatuażu zaczyna się zielenić. Co prawda musimy je nieco podkarmić, odżywić ale także nasi artyści, ozdabiają ich nowe domki – doniczki. Ciekawe co myślicie o takiej inicjatywie?

No jak widzicie – dzieje się. My to po prostu kochamy. To jest nasze życie!

Zobaczcie TUTAJ jak przybywa w galeriach naszych tatuażystów nowych prac bo ta część sfilmowana jest zaledwie promilem z tego co w ostanim czasie wytatuowaliśmy,

0
Wywiad z Tomaszem Tofi TorfińskimMój pierwszy tatuaż za zgodą rodziców