Wrocław Tattoo Konwent 2021 w czasie pandemii wydawał się karkołomnym pomysłem. Jednak obowiązkiem każdego fana tatuażu było na nim być. Co prawda mamy symboliczną remisję wirusową w Polsce jednak impreza zamknięta w hali mogła mieć różnoraki finał.

Na przykład obawiano się frekwencji zarówno spośród osób chcących ja odwiedzić jak i samych wystawców. Coś takiego jednak nie nastąpiło a hala Areny wypełniła się w pełni zadowalającym procencie. Co najważniejsze jednak to wypełnienie miejsca festiwalu tatuażu wspaniałą atmosferą. Tych kilkanaście miesięcy bez konwencji spowodowało ogromną tęsknotę za spotkaniami ze znajomymi oraz przyjaciółmi jak i samy obcowaniem z tatuażem. Ten ostatni pojawił się w eleganckiej i można tez napisać w najlepszej formie. Jury festiwalowe miało niezwykle trudne zadanie z wyłonieniem zwycięzców z niema każdej kategorii.

Sztorm Tattoo Studio pojechało w reprezentacyjnym składzie ze mną jako osobą pomagająca tatuatorom jak i relacjonującą wydarzenie w mediach społecznościowych. Ze mną pojawiła się Avi oraz Michał Gierałtowski, którzy mieli przez dwa dni pełne ręce roboty. Towarzyszył nam również Bogdan, który tym razem postanowił jedynie w sposób towarzyski uczestniczyć w imprezie choć i sam aspekt edukacyjny był nie mniej ważny.

Na pewno wkrótce zobaczycie relacje z tego wydarzenia w oficjalnej wersji wideo na stronie www.tattookonwent.pl a moja relacje live możecie zobaczyć TUTAJ. Jest to oczywiście namiastka tego co tam się działo ale najważniejsze, że wszystko się fantastycznie udało. Mam nadzieję, że wrócimy na festiwale tatuaże na stałe i nie spotka nas kolejna fala pandemii koronawirusa.

Z pozdrowieniem i podziękowaniem dla organizatorów:  Radosław Błaszczyński

0
Jak we właściwy sposób wybrać tatuaż?Ile kosztuje tatuaż i dlaczego?