WIELKIE OTWARCIE SZTORM TATTOO

WIELKIE OTWARCIE SZTORM TATTOO czyli już 12 maja zapraszamy Was do Garnizonu. Planujemy moc niespodzianek, o których będziemy Was informować na bieżąco.

 

Sztorm się zbliża

Opublikowany przez SZTORM Tattoo Studio Wtorek, 3 kwietnia 2018

 

Wielkie nie dlatego, że chcemy się chwalić… no dobra. Trochę chcemy. To studio powstawało od dziewięciu miesięcy. To wtedy mniej więcej zaczęły się negocjacje związane z wynajmem lokalu. Następnie było wyrywanie włosów z głowy, skąd na to wszystko wziąć pieniądze? No ale kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana.

Kiedy dostaliśmy klucze, wiedzieliśmy, że nie ma odwrotu.

Dead line na otwarcie to była połowa maja. Z taką ilością procedur, umów, pozwoleń jak przy budowie, jeszcze nigdy się nie spotkałem. Otwierałem już kilka studiów tatuażu w swoim życiu. To jednak ma być najbardziej profesjonalne.  Sąsiedztwo takich firm jak Swarovski czy nie zliczona ilośc restauracji z topowych rankingów Trójmiasta pobudzała nas do działania.

Sam pomysł na powstanie tak dużego studia, 250 metrów kwadratowych, witryna na ulicę, 11 stanowisk tatuatorskich i  3 dla barber shopu jest szalony. W Trójmieście jest wielu znakomitych tatuażystów a także studia tatuażu z tradycjami, które swoją pozycję budowały lata. Ja to wiem, że żeby pozyskać klientów w tatuażu, potrzeba mnóstwo czasu. On muszą nam po prostu zaufać i przekonać się zarówno o świetnej jakości jak i doskonałej atmosferze panującej w studio tatuażu. Więc ten szalony pomysł może się nie udać ale kiedy do walki o fajne rzeczy staje ramię w ramię Kult Tattoo Fest, TatStudio oraz Ferajna to przynajmniej zrobimy mnóstwo zamieszania!

Remont jak remont.

Każdy wie jak jest kto choć raz w życiu go doświadczył. Przesrane. Wykonawcy, podwykonawcy, dostawcy a przede wszystkim zawsze za szybko topniejąca kupka pieniędzy. No ale udało się w trzy miesiące zbudować system wentylacji, klimatyzacji, elektryki, kanalizacji, wodociągów a równocześnie zaplanować i wdrożyć wystrój. To oznacza wybór podłogi, oświetlenia, umeblowania, faktury na ścianach a przede wszystkim funkcjonalności stanowisk tatuatorów i wygody dla klientów. Szczególnie dumni jesteśmy z tego, że lokal w pełni jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Udało nam się także pozyskać fantastycznych tatuatorów, którzy byli, są i będą najważniejszym ogniwem w Sztorm Tattoo Studio. Będziecie mogli poznać zarówno ich jak i atmosferę, jaką chcemy zbudować w tym nowym studio tatuażu Gdańsk. Na pewno doświadczycie jej namiastki właśnie na otwarciu studia. 12 maja 2018r. Niech ten Sztorm niesie bezpiecznie wszystkie okręty do portu!

TUTAJ zobaczycie jak było w 3 różnych relacjach video.

0
Mateusz Gronek kolaż i naszywkiMaciej Lubiecki jako uniwersalny tatuażysta