Wielkie Otwarcie Sztorm Tattoo Studio!

Wielkie Otwarcie Sztorm Tattoo Studio czyli całodzienne tatuowanie, jedzenie, picie, gadanie i inne atrakcje. W dodatku ze wspaniałymi gośćmi! Tego w Gdańsku jeszcze nie było.

Zobaczcie relację wideo.:

A tu oczami barberów:

To był niesamowity dzień no i oczywiście sukces. Udało się otworzyć Sztorm czyli największe studio tatuażu w Trójmieście! Nie było łatwo ale najważniejsze, że zwodowaliśmy nasz statek.

Po pierwsze specjalni goście czyli u kogo mogliście się wytatuować. Z krakowskiego Kult Tattoo Fest przyjechali do nas Karolina Skulska oraz Szymon Gdowicz. Zawitał także w nasze progi Łukasz Bam Kaczmarek, którego zawiało ostatnimi czasy do Warszawy. Przyjechał do nas ze swoją ukochaną Aleksandrą Kozub czyli kolejną, nietuzinkową artystką. Nie mogło zabraknąć również Paweł Reduch, który nie dawno otworzył studio w Poznaniu. Wisienką na torcie był zawsze uśmiechnięty Kolanko. Znalazło się i miejsce dla zacnego Jarosław z TatStudio! To zestawienie musiało spowodować Wasze liczne przybycie.

No i spowodowało!

Przed naszymi wrotami utworzyła się przed otwarciem gigantyczna kolejka. Tego dnia obowiązywała zasada walkin day czyli kto pierwszy ten lepszy. Promocyjne ceny od znakomitych artystów spowodowały, że nie każdy mógł niestety się tego dnia u nich wytatuować.

Nie stanowiło to jednak problemu, ponieważ i tak dzięki przygotowanym atrakcjom, nikt się nie nudził. Przygotowaliśmy poczęstunek a zaczął się od kawy i pysznych pączków. Serwowaliśmy piwo rzemieślnicze z browaru Spółdzielczego a także kanapki z restauracji Lula. Można było także zdegustować whisky Jameson oraz przegryźć mini hamburgerami w wersji vege z House of Seitan. Nawet dla smakoszów sushi coś pysznego przygotowało Mami.

No i tak właśnie z pełnymi brzuszkami można było posłuchać DJa, poznać technikę sitodruku a milusińscy mogli potatuować na skórkach od bananów.

W tym dniu rozdaliśmy także mnóstwo bonów na tatuaże, na zachętę, oraz wylosowaliśmy darmową sesję u Jamesa Artinka.

Tak, wiem… To dopiero początek ciężkiej pracy przed nami, ale dziękujemy Wam za ten dzień Daliście nam niezłego kopa motywacyjnego. Kochamy Was! Wracajcie do nas jak najczęściej po wspaniałe tatuaże!

Zobacz TUTAJ kto z nami pracuje na co dzień.

0
Poznań Tattoo Konwent 2018Zobacz wnętrza studia tatuażu