Wesoły tatuaż w Gdańsku Hiacynta

Wesoły tatuaż w Gdańsku Hiacynta, czyli dziary to nie same czachy i róże. Pomimo, że boli, daje później wiele radości oraz energii w szare, smutne dni. Zobaczcie sami.

Hiacynta to piękny kwiat, często również wykorzystywany jako motyw w tatuażu. Piękne kolory, struktura i zapach, powodują, ze jest wyjątkowy. Taki kwiat towarzyszył nam kilka dni w Gdańskim Sztormie, dając nam wiele radości i oczywiście, pięknych tatuaży.

Hiacynta jest wyjątkowa tatuatorką. Pewnego rodzaju przykładem zmian, jakie wydarzyły się w ostatnich latach w światowym tatuażu czyli również polskim. Jeszcze do nie dawna, podążając za stereotypami, tatuowało się mroczne rzeczy. Czaszki, demony, potwory, generalnie pomysły były mocno niepokojące. Dzisiaj w tatuażu mamy wszystko a więc i wspaniałe, kolorowe motywy, które po prostu są zabawne, wesołe oraz ogromnie pozytywne.

Zadaniem tatuatora jest jak i malarza, kolorowanie świata, nadawanie mu rytmu, który powoduje radość z życia i otaczającego świata. Mam dla Was fantastyczna wiadomość! Tatuatorów w ten sposób myślących przybywa. Czyżbyśmy stawali się bardziej szczęśliwi?

Dziękujemy Hiacyncie za odwiedziny. Będziemy trzymali za słowo i obietnicę ponownych odwiedzin. Było nam bardzo miło cię gościć i trzymamy kciuki za dalsze kroczenie tą drogą artystyczną.

Zapraszamy także do zapisów do naszej Megusławy, która ma podobne podejście do tatuowania. Na wesoło!

Zapraszamy na tatuaże w Gdańsku.

0
Łódź Tattoo Days 2019 za namiPiercing w Polsce i Trójmieście