Warsaw Tattoo Days

Warsaw Tattoo Days wszedł przebojem na scenę polskiego tatuażu.

To druga już w tym roku konwencja, którą mieliśmy przyjemność odwiedzić. Cieszy nas bardzo, że jakość konwencji tatuażu w Polsce jest tak duża. Ponieważ jesteśmy młodą ekipą i każdy wyjazd to dla nas nowe doświadczenie oraz szansa na rozwój.

A tak piszą o tym wydarzeniu sami organizatorzy:

“To drzwi do magicznego świata sztuki tatuażu. To możliwość obserwacji warsztatu najbardziej utalentowanych artystów. To największy salon tatuażu w Polsce!

Każdy z naszych festiwali to spotkanie branży z konsumentami. Całe piękno wydarzenia opiera się na bardzo cienkiej linii pomiędzy częścią ekspozycyjną, a pokazową. Tu nie ma żadnej iluzji. Z pod mistrzowskich dłoni naszych artystów wychodzą prawdziwe arcydzieła.
Odwiedzając nasze konwencje poznacie nowości branży tatuatorskiej. Zobaczycie krok po kroku jak powstają fenomenalne autorskie tatuaże i poznacie ich twórców. Obejrzycie intrygujące pokazy sceniczne. Zwiedzicie wystawy artystyczne ale też posłuchacie dobrej muzyki. Odpoczniecie w strefie chill out, ponieważ to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu.

Pamiętaj, że podczas Tattoo Festival możesz również wykonać tatuaż. W tym celu skontaktuj się z wybranym przez siebie artystą by: zarezerwuj termin i ustal wzór oraz miejsce a także cenę wymarzonej „dziary”.”

Ale to nie wszystko. Jeszcze szereg imprez przed nami!

Sztorm w Gdańsku!

Gdańsk Wrzeszcz a w nim nowoczesne, industrialne osiedle Garnizon. Jedna z najważniejszych inwestycji Trójmiasta w ostatnich latach wciąż powstaje a my w jego samym epicentrum. Wspaniałe miejsce do mieszkania, odpoczynku jak i pracy. Tutaj się nie nudzisz. Wiele nas kosztowało pracy i nie przespanych nocy „wybudowanie” salonu tatuażu. „Wybudowanie” bo weszliśmy do lokalu z gołymi ścianami. Swoimi pomysłami, aranżacją złamaliśmy stereotypy typowego, trójmiejskiego studia tatuażu. Postawiliśmy na jakość, która zawsze i pod każdym względem jest dla nas najważniejsza. Dzięki takiemu wyzwaniu, spędzamy we wnętrzach Sztormu miło czas, tworzymy piękne rzeczy. Mamy nadzieję, że i Wy czujecie się u nas jak w miłym i bezpiecznym miejscu. Stawiamy na profesjonalizm i łamanie zasad. To przecież świat tatuażu a nie herbatka u cioci!

Zapraszamy Was do nas po tatuaże lub na dobra kawę czy organiczna herbatę. Po prostu na rozmowę o tatuażach. Ten temat stał się tak szeroki, że możemy wymieniać się poglądami przez całe godziny ani na chwile nie zbaczając na tematy polityczne czy religijne. Przecież tatuaż to jedyna rzecz, która będziemy nosić do końca życia. Wszystko inne się zmieni

0
Dwanaście miesięcy ciężkiej pracy to przede wszystkim ludzie.