Urodziny studio tatuażu Sztorm

Urodziny studio tatuażu Sztorm czyli jak szybko minął ten rok. To dlatego, że mieliśmy całe mnóstwo obowiązków. Najpierw sprawy formalne z wynajmem lokalu remont, następnie szukanie artystów, wielkie otwarcie. Póżniej nadszedł czas na szlifowanie szczegółów w studio, praca nad jakością pod każdym względem. Teraz, po tych kilkunastu miesiącach wiemy, ze kroczymy dobrą drogą. Zaangażowanie wszystkich dało nam pozycję jednego z najbardziej rozpoznawalnych studii tatuażu w trójmieście. Nasz salon dopiero raczkuje 🙂 ale już jest silny i z pomysłem na przyszłość.

Zobaczcie podsumowanie sztormowego roku 2018:

No i co o tym myślicie?

Działo się strasznie dużo. Staramy się zapraszać jak najwiecej dobrych artystów tatuażu dla Waszej i naszej korzyści. Jeździmy na guest spoty do innych salonów tatuażu w całe Polsce. Odwiedzamy najważniejsze konwencje tatuażu. Poznajemy nowe osoby i przede wszystkim mówimy o Sztormie i o tym co się u nas wydarza. Angażujemy się w różnego rodzaju akcje performance, wspieramy vegański styl życia, kochamy rowery i naturę. Po prostu kochamy to, że żyjemy!

Wiemy, że tylko taka droga, aktywna i wyboista przybliża nas do szczęścia. Chcemy robić dobre tatuaże i mieć możliwość pracy w przyjaznym miejscu. Atmosfera jest dla nas bardzo istotna.

Po tym pierwszym roku utwierdziliśmy się w przekonaniu, że duże studio tatuażu to jest właściwy kierunek rozwoju. Wiemy, że złamaliśmy dotychczasowe stereotypy czy wyobrażenia jak ma wyglądać studio tatuażu. W większości to mieszkania lub suteryny zaadoptowane na studio tatuażu. Czasami zdarzają się perełki z pięknym wystrojem, domową atmosferą i najwyższym poziomem tatuowania. Według mnie jednak są to raczej pracownie tatuażu, artystyczne miejsca tworzenia. Z całą pewnością bardzo potrzebne w świecie tatuażu. O wiele częściej jednak zdarzają się miejsca nie estetyczne, mało profesjonalne, bez nadzoru Sanepidu.

Sztorm jest tak duży, żeby zapewnić wszystkim wygodę i bezpieczeństwo. Nad organizacją naszego studia tatuażu pracuje kilka osób z obsługi i to oni dbają o podanie gorącego kubka z aromatyczną kawą. To dzięki różnorodności styli tatuażu, osobowości, osób w różnym wieku, tworzymy szczęśliwą Załogę, która z optymizmem patrzy w przyszłość.

ahoj!

ZOBACZ co się wydarza 🙂 i dziękujemy za wsparcie TATTOOFEST!

0
Wesołych Świąt od studia tatuażu i tak na wesoło chcieliśmy Wam życzyć Wszystkiego Dobrego. Tomek Florek ponownie w Sztormie! Po raz kolejny gościliśmy u nas Tomka. Ostatnia jego wizyta była bardzo wesoła i efektywna.