Trójmiasto Warszawa Julia Szewczykowska

Trójmiasto Warszawa Julia Szewczykowska, Julia Szewczykowska czuje się u Nas jak u siebie w domu. Prawdę pisząc to przecież jest jej dom. Tutaj się urodziła i wychowała a potem nauczyła tatuować. Zrobiła wspaniała karierę w Warszawie, by teraz powracać do salonu tatuażu swojej mamy, Dagmary. Gdańsk jest wciąż w jej sercu ponieważ nie można uwolnić się od zapachu morza i krzyku mew. Pięknie jest obserwować jak pracuje i jak wspaniałe tatuaże wychodzą spod jej ręki. Jeszcze piękniej jest je potem widzieć na gdańskich osiedlach i ulicach.

Julia i jej Instagram.

Julia jest tatuatorką o bardzo silnym charakterze. Bierze udział w niezliczonej ilości konwencji również w charakterze jurorki. Zaczynała karierę w Warszawie w studio Blackstar by trafić do Juniorink. Tam przez lata szlifowała swój talent pod okiem Juniora czyli Sebastiana Jaryszka, który jest niekwestionowaną ikoną polskiego tatuażu. Ponieważ miała okazję z nim pracować tak jak i z kilkoma innymi świetnymi tatuatorami, dzisiaj jej tatuaże są na najwyższym poziomie. Ułatwiło to na pewno także obcowanie z wieloma, fantastycznymi tatuażystami, którzy często pracują na gościnnych występach w Juniorink.

Julia Szewczykowska jest pokryta wieloma, pięknymi tatuażami. Może uda nam się kiedyś opowiedzieć Wam o nich, ponieważ już na chwilę obecną Julka jest jak wspaniała galeria tatuażu.

Śledźcie nasze wydarzenia. Zapraszamy wyjątkowych artystów do Sztorm Tattoo Studio w Gdańskim Wrzeszczu.

Zobacz więcej wydarzeń

0
Eddy Margres traditional tatuator w Gdańsku a może jednak neo traditional? Wiecie co to za styl? Wydaje się znajomy? Oto jego przedstawiciel w Trójmieście.Inez Janiak maraton tatuażu