Tatuażyści dla Afryki akcja charytatywna

Tatuażyści dla Afryki akcja charytatywna, w której musieliśmy uczestniczyć. Wydaje się cel tak banalny i tak łatwy do osiągnięcia. 40 000 zł i dzieciaki będą miały szkołę! Zgłosiła się do nas Maja Paszkowicz z koszalińskiego Fox Tattoo i opowiedziała z pasją o swoim pomyśle. Kochamy ludzi z pasją i bez namysłu zgodziliśmy się w nią współpracować.

Tutaj Maja opowiada o całym projekcie:

Maja o akcji Tatuażyści dla Afryki

a tutaj kilka słów dla Sztormu od samej pomysłodawczyni akcji:

Skąd się to wzięło?

Nasi tatuażyści przygotowali projekty i postanowili wraz ze Sztormem cały dochód przeznaczyć właśnie na ten cel. 

Akcja trwa do koca kwietnia 2021 i została wydłużona w ten sposób o jeden miesiąc z powodu ogromnego zainteresowania. Dziesiątki studiów tatuażu z całej Polski wyraziło chęć udziału a w Sztormie cały czas klienci wrzucają pieniądze do puszki. Wykonaliśmy już pierwsze tatuaże. Cała akcja z naszej strony oparła się na takiej zasadzie, że tatuażyści tworzą projekty tematycznie związane z Afryką. Klienci dostają je dodatkowo jeszcze w dobrej cenie no i  oczywiście cały zysk ląduje w puszce.

To jest niesamowite, jak Polska się zmieniła w ostatnich latach. Chcemy pomagać! Pozdrawiamy wszystkich uczestniczących w tej akcji a także zachęcamy do wzięcia w niej udziału a w międzyczasie zobaczcie jak wygląda “szkoła” w Tanzanii.

🎥 Sprawdź inne sztormowe filmy Jak dbać o tatuaż? 🎨 https://youtu.be/jmwgMfGqpZw Jak przygotować się do tatuowania? 🖌️ https://youtu.be/r4kpp1fRJNw Dlaczego tatuatorzy nie wysyłają wzorów? 🎨 https://youtu.be/xizgj_fEVVE

 

0
Jak długo swędzi tatuaż po sesji?Ciekawe tatuaże oraz conch piercing