TATTOOFEST magazyn i konwencja

TATTOOFEST magazyn i konwencja a dokładnie 141, kolejny numer Tattoofestu w sprzedaży.

Magazyn Tattoofest jest obecnie jedynym na rynku periodykiem o tatuażach, dlatego zachęcamy do prenumeraty lub odwiedzania salonów Empik.

Nasza krakowska rodzina zachwyciła ponownie piękną okładką.

KIM JESTEŚMY?


Wydajemy jedyny polski miesięcznik o tatuażach “TattooFest”. Znajdziecie w nim relacje z imprez tatuatorskich z całego niemal świata, a w szczególności z tych europejskich. Najciekawsze prace w różnej stylistyce: tatuaż realistyczny, japoński, biomechaniczny, cartoon/crazy, oldschool/newschool, prace cieniowane i kolorowe. Ale „TattooFest” to nie tylko tatuaże. To sposób życia – TattooFest Lifestyle. Dlatego w magazynie znajdziecie także: artykuły dotyczące piercingu, inspirującą sztukę, ilustracje, malarstwo. Prawie zawsze artystów zajmujących się szeroko rozumianym street artem, muzykę, alternatywną modę, kustomowe zabawki, samochody… Można by długo wymieniać, znajduje się tam wszystko co napędza nasz świat. Przede wszystkim mamy nadzieję, że znajdzie się na to miejsce i w Waszym.

Mamy za sobą już dwanaście edycji krakowskiej konwencji tatuażu. Tattoofest w Krakowie to impreza promująca polską scenę tatuażu, ale też taka, na której pojawiają się goście z zagranicy. Do tej pory odwiedzili nas tatuatorzy z Hiszpanii, Kolumbii, USA, Japonii, Niemiec, Francji, Czech, Słowacji, Szwecji, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Węgier, Austrii, Turcji, Rosji, Norwegii, Kanady.. W nadchodzącym roku także nie zabraknie znakomitych tatuatorów. Konwencja to nie tylko dobra impreza, możliwość podpatrzenia tatuatorów przy pracy, ale co najważniejsze, wytatuowania się u artystów, którzy na co dzień nie są osiągalni.

Zapraszamy na stronę www.tattoofest.pl gdzie można poczytać więcej na ten temat, oraz obejrzeć galerie z wszystkich edycji, a także do naszego sklepu www.tattoofestbrand.com, gdzie znajdziecie koszulki z projektami tatuatorów.

Siedziba redakcji i sklepu: ul. Szpitalna 20-22/s5, Kraków

0
Tomek Florek ponownie w Sztormie! Po raz kolejny gościliśmy u nas Tomka. Ostatnia jego wizyta była bardzo wesoła i efektywna.