Tattoofest magazyn dla studia tatuażu

Tattoofest magazyn dla studia tatuażu przede wszystkim, bo to właśnie w nim tatuatorzy jak i klienci znajda inspirację. Tym razem już 149 wydanie! Mam wszystkie numery. To prawdziwa kronika sceny tatuażu od 2006r.

gazeta album i magazyn o tatuażach

OD REDAKCJI

Czasami nad wywiadami z artystami pracujemy kilka dni, czasem kilka tygodni, ale zdarza się, że cały proces – od zgody na wywiad, po jego korektę i opracowanie graficzne trwa nawet kilka/kilkanaście miesięcy. Tak też było w przypadku Brando Chiesy, do którego z zapytaniem o wywiad, odezwaliśmy się już w 2017 roku. Nareszcie nam się udało – i to z jakim efektem!

Cieszymy się, że w mamy możliwość oddania w Wasze ręce okładki w innej niż do tej pory, charakterystycznej dla Chiesy stylistyce, inspirowanej mangą i anime. Brando twierdzi, że w środku każdego z nas istnieje dziwna fascynacja, czy też zainteresowanie tego typu obrazami. I my przyznajemy mu rację – jesteśmy zafascynowani nie tylko jego pracami, ale i sposobem ich prezentacji. 

Jednak oprócz Chiesy, w tym numerze udało nam się zaprezentować sylwetki paru innych, cenionych tatuatorów. Przede wszystkim dwóch naprawdę mocnych graczy z zagranicy: pochodzącego z Hiszpanii Toni’ego Ángara, specjalizującego się w newschoolowych tatuażach, bazujących na japońskiej stylistyce oraz zyskującego ostatnio na popularności i zgarniającego kolejne nagrody na różnych konkursach tatuażu – Davida Szabo.

Poza granicami Polski tatuuje też Jakub Nowicz, którego prace cieszą się równie dużą popularnością, co dziary Ángara, a różnią się od nich diametralnie. Kuba wykonuje tzw. minimal tattoos, które jeszcze do niedawana nie do końca były brane na poważnie. Nam jednak zależy, by na łamach TATTOOFESTu pokazywać różnorodne style i podejścia do tatuowania.

Tattoofest magazyn dla studia tatuażu

W numerze możecie zapoznać się też ze świetnymi graficznymi pracami Pawła Kurylaka oraz kwiatowymi kompozycjami Aleksandry Zlobiny. Ponadto pogadaliśmy z ekipą Mojry Tattoo i pojawiliśmy się na dwóch mocno odmiennych w swych charakterach konwencjach. 

M.

Zobacz na Sztormową Załogę 

PRENUMERATA

0
Tofi Torfiński Ink-ognito 10-lat!Tatuator przy pracy