Tattoofest magazyn #2018 w studio tatuażu

Tattoofest magazyn #2018 w studio tatuażu Sztorm czeka na ciebie. Wpadnij na dobra kawę oraz lekturę o tatuażach. Tym razem na okładce nasz przyjaciel Ormo.

OD REDKACJI 148

– „Spocony Posejdon” Adam napisał do mnie maila, że zna moje prace od samego początku, kiedy dopiero zaczynałem fotografować i umieszczałem zdjęcia na portalach poświęconych tej tematyce. Bardzo mnie to ucieszyło. Przedstawił mi czym się zajmuje i poinformował, że posiada własną ośmiornicę na plecach innego człowieka. Umówiliśmy się na sesję. Położyliśmy Igora „spać” na stole i robiliśmy spokojnie zdjęcia. Tak o kulisach sesji, której owocem jest nasze zdjęcie okładkowe, opowiada jej autor, Paweł Bajew. 

Fotografia, która w założeniu miała przedstawić bohatera jednego z naszych wywiadów, ORMO, jest też świetną metaforą relacji tatuator – klient. I wcale nie chodzi o to, że czasem artyści mają ochotę po prostu „zamordować” grymaszących klientów! W tym przypadku na zdjęciu widać pochylającego się nad swoją pracą artystę.

Tatuaż tworzył przez wiele godzin – najpierw rysując projekt, a następnie przenosząc go na skórę. Robił to w taki sposób, by dopasować wzór do fizjonomii swojego klienta. Klienta, z którym łączą go już nie tylko te godziny tatuowania, ale również głębsza relacja, będąca wynikiem długich rozmów oraz dążenia do wspólnego celu. 

TATTOOFEST jest przede wszystkim miesięcznikiem, który ma za zadanie prezentować najlepsze prace tatuatorów.

Często zapominamy o wyrażeniu naszego uznania w stosunku do osób, które czynnie biorą udział w tworzeniu tej sceny. Są one gotowe przyjechać do odległych od ich miejsca zamieszkania miejsc, by wziąć udział w konwencji, bądź tak jak w tym przypadku, sesji zdjęciowej. Przede wszystkim są w stanie zaufać artyście i na zawsze oddać im kawałek swojego ciała.

Tą okładką chcemy podziękować wszystkim Reksiom (przyp. red. klient ORMO, który wziął udział w sesji zdjęciowej) i obiecać, że w kolejnych numerach poświęcimy Wam więcej miejsca na łamach naszego magazynu.

Mika

@pawel_bajew

CIEKAWE/NADESŁANE

Jeśli chcesz zaprezentować wykonany przez siebie tatuaż w tym dziale, masz parę możliwości:

  1. Wyślij dobrej jakości zdjęcie na adres: tattoofest@gmail.com;
  2. Oznacz @tattoofest_magazine i użyj hasztagu #tattoofestmagazine przy wybranym zdjęciu na swoim instagramowym koncie;
  3. Wyślij zdjęcie w wiadomości prywatnej na Instagramie.

TATTOOFEST MAGAZYN

ORMOGEDON

0
Tattoo Konwent Gdańsk 2019