Tattoofest convention 2019 w Krakowie

Tattoofest convention 2019 w Krakowie czyli jej XIV odsłona. Na tym najważniejszym wydarzeniu w Polskim tatuazu nie mogło nas zabraknąć. Dlaczego?

Tattoofest convention 2019 w KrakowieTattoofest to najstarsza, nie przerwanie odbywająca się cyklicznie konwencja tatuażu w Polsce. Już od pierwszej edycji była nastawiona przede wszystkim na promocję najlepszych tatuatorów i pokazywanie najpiękniejszych tatuażu. Prawdę mówiąc w ciągu tych czternastu edycji zmieniło się wszystko. Tattoofest zaczynał w klubie studenckim z 27 artystami z Polski. Natomiast dzisiaj mogliśmy spotkać około 350 tatuażystów z całego świata w eleganckiej przestrzeni Krakowskiego Expo. Godne uwagi jest to, że taka właśnie przestrzeń, klimatyzowana i z szerokim alejkami daje możliwość komfortu pracy zarówno dla odwiedzających jak i samych wystawców.

Avi Tattoo artBardzo nas to cieszy, że mogliśmy znaleźć się w gronie świetnych artystów. Nie dostaliśmy zaproszenia do udziału jako Sztorm. Na tym wydarzeniu nie liczą się studia a ludzie, którzy w nich pracują. Według selekcjonerów na możliwość pracy na Tattoofest 2019 zasłużyła Anna Avi, Flora Tattoo oraz Licho Nie Śpi czyli Emil. Reszta zespołu dołączyła do Sztormu zanim przebiegała weryfikacja. Lista wystawców jest zamykana na przełomie roku. Dostaliśmy jedynie jedno stanowisko ekstra na ewentualne walkinowe tatuaże dla reszty Załogi co było dla nas miłym zaskoczeniem. Jednak pomimo takiej sytuacji cały nasz zespół udał się do Krakowa, ponieważ to wydarzenie scala ludzi, uczy, motywuje i inspiruje w sposób nie prawdopodobny.

Tattoofest 2019I tak właśnie wyglądał nasz cały wyjazd. To była oprócz pracy świetna zabawa. Pogoda dopisała fantastycznie jak na każdej praktycznie edycji Tattoofest convention w Krakowie. Dało to możliwosc leżakowania na zewnątrz w słoneczku, delektowania się wegańskim jedzeniem i organicznymi napojami. Potem przychodził czas na przechadzanie się wśród pracujących, wspaniałych artystów i podglądanie ich podczas tatuowania. Goście byli miedzy innymi z takich krajów jak Tajwan, Urugwaj, Korea, Chiny, Singapur, Kanada i wielu krajów europejskich. Przede wszystkim ci artyści tworzyli wyjątkowe tatuaże.

Dziękujemy Tattoofest i do zobaczenia za rok!

Oczywiście podczas Tattoofestu było całe mnóstwo innych atrakcji, z których najmniej skorzystała nasza tatuująca część zespołu. Ponieważ mieli poumawianych wcześniej klientów a i w trakcie konwencji “powpychali się” kolejni, tylko wieczorami mieli czas na nieco swobody i relaksu.

 

Tattoofest 2019

Tattoofest 2019

Tattoofest 2019

0
Patryk Hilton Tattoo BydgoszczSztorm na Splash Tattoo konwencja tatuażu