Tattoo Konwent Gdańsk 2019 zapowiedź

Tattoo Konwent Gdańsk 2019 zapowiedź tegorocznego festiwalu tatuażu. Zobaczcie co było w 2018 i przeczytajcie na co się nastawiamy w 2019.

Przede wszystkim w ten weekend nastawiamy się na ciężką i owocną pracę. Tym razem mamy aż 48 metrów kwadratowych powierzchni i działamy absolutnie wszyscy. Nasz boks, mamy nadzieję, będzie podobnie jak w zeszłym roku wyróżniał się spośród innych. Dzięki temu liczymy na to, że nas łatwo znajdziecie oraz, że będziecie się u nas czuli świetnie.

Emil czyli Licho nie Śpi przygotuje w międzyczasie swoją wystawię w strefie Sztuki na Tattoo Konwent.

Wszyscy nasi tatuatorzy mają poumawianych klientów i liczymy na to, że nie zawiodą. Dzięki temu mamy szanse pokazać wam kilka ciekawych stylistycznie oraz wyjątkowych tatuaży. Bardzo się z tego cieszymy bom przecież tatuaże podczas święta tatuażu są najważniejsze.

Już zjeżdżają się goście do naszego studia w ten piątkowy, przed festiwalowy dzień.

Za chwile pojawią się jadący z Wrocławia, Bartek Kos i Grzesiu Falk oraz Marcin Dąbek z Krakowskiego Kultu. Już teraz tatuują w Sztormie Joanna Inkaust oraz Tomasz Florek z Krakowa. Toż to dopiero przecież początek a jak miło buduje się fajna atmosfera przed konwencją tatuażu. My jesteśmy w trakcie pakowania i mamy nadzieję rozstawić się dzisiaj wieczorem tak żeby od rana, być w pełni gotowi oraz do Waszej dyspozycji. Zdradzę jedynie, że oprócz samych tatuaży można będzie poprawić sobie fryzurę u jednego z naszych barberów.

Wracając do Kult to przyjeżdża aż 8 artystów z Krakowa do Trójmiasta. Tak więc w połączeniu z czterema naszymi boksami tatuażowymi, zajmiemy całkiem pokaźną powierzchnię. Dawno temu zaczęło się to wszystko od idei Tattoofest Family i cieszy, że wciąż jest hasłem bieżącym. W takiej sytuacji, pośród naszych stanowisk nie może zabraknąć także magazynu Tattoofest oraz specjalnie na tą okazję przyjeżdżającą redaktor naczelną. Dominika Mika będzie błyszczeć oraz poszukiwać ciekawych materiałów do gazety.

PRZECZYTAJ RELACJĘ Z 2018R. : SOBOTA NIEDZIELA

Tych zapewne nie zabraknie. Oprócz czterystu tatuatorów w tym wielu reprezentujących studio tatuażu z naszych miast, jak Gdańsk, Sopot i Gdynia czy całego Pomorza, będzie również grupa tatuatorów z zagranicy. O programie festiwalu tattoo możecie przeczytać oraz śledzić oczywiście naszą relację zarówno na fb jak i Instagramie.

Wpadnijcie zbić piątki, pogadać oraz na jakiś tatuaż. Znajdzie się dla chcących trochę wolnego czasu. Nikogo nie pozostawimy nie spełnionego!

TUTAJ więcej wydarzeń, w których uczestniczymy oraz TUTAJ galeria naszych artystów, którzy będą tatuować na Tattoo Konwent Gdańsk 2019.

PRZECZYTAJ RELACJĘ Z 2018R. SOBOTA NIEDZIELA

0
HIGIENA BEZPIECZEŃSTWO SALON TATUAŻUGdańsk Tattoo Konwent 2019