Sztorm w Gdańsku jest czymś znanym i szanowanym. Budzi respekt i daje nadzieję. U turystów budzi podziw i wpompowuje w głowę wspomnienia. Słowo sztorm jest jedno chociaż może kojarzyć się z wysoką falą lub studiem tatuażu, lub jeszcze czymś innym. Kryje się pod nim jednak zawsze siła żywiołu i fantazyjne piękno.

12.05. minęło 2 lata od hucznego otwarcia nowego studia tatuażu w Gdańsku. Mieliśmy kilka miesięcy przygotowań za sobą i lęk przed nie znanym. Nikt jeszcze w Polsce, nie mówiąc o Trójmieście, nie zaryzykował otwarcia salonu tatuażu z takim rozmachem. Celem naszym była próba przełamania stereotypu o miejscach, w których się tatuuje, czyli często suterynach, mieszkaniach na pietrze w kamienicy czy bloku, podpiwniczonych lokalach. To miejsca, które szanujemy, bo często i w nich powstają piękne tatuaże, jednak my, chcieliśmy spróbować czegoś innego, wyjątkowego.

Jakość tatuaży jest dla nas oczywiście najważniejsza.

Buduje ją talent artysty oraz jego kreatywność. Mieliśmy, mamy i będziemy mieć takich tatuażystów w naszej załodze. Jednak i Wy, drodzy klienci, miłośnicy tatuażu, jak i sami artyści, według właścicieli gdańskiego studia Sztorm, zasługujecie również na wyjątkowe miejsce. Takie właśnie staraliśmy się stworzyć

Po dwóch latach zaczęło wszystko układać się idealnie. Nagle pojawił się dwa miesiące temu morderczy wróg, COVID-19. Siła burzy morskiej z jaką szliśmy zamieniła się w złowrogą flautę. Była złość, strach, zniechęcenie, smutek i wiele jeszcze innych negatywnych emocji. Potem pojawiła się nadzieja i szukanie pozytywów w sytuacji. Nadrabianie zaległości, sprzątanie pokładu i czas na zabawę. 

Dlatego pomimo bezruchu, zamknięci w swoich domach i mieszkaniach, postanowiliśmy zorganizować urodziny. Przybyło on line całe mnóstwo gości ale o tym za chwilę, gdyż impreza odbyła się dopiero w piątek, 3 dni po oficjalnych urodzinach.

W dniu urodzin pojawiła się piosenka Ziotewicza. Do niej powstał klip Wieloryba i w ten sposób wlała się w nas nowa energia. Kawałek „Lej ten tusz” to kwintesencja kreatywności i pokazania, że stać nas na więcej. Ża studio tatuażu w Gdańsku nigdy nie zasypia, nie nudzi się tylko tworzy.

Teraz przeczytajcie jednak już, jak wygladał nasz piątkowy line up. Zobaczcie coś, czego jeszcze nie widział Gdańsk.

9:00 Bogdan Grubas tatuuje na sztucznej skórze logo Sztorm w wesołej, urodzinowej czapeczce a My w międzyczasie rozdajemy 50 voucherów o łącznej wartości 5000zł.

10:02 dostajemy życzenia z krakowskiego salonu tatuażu Kult i od Tattoofest Convention & Magazine. 29 osób nagrało dla nas piękną rymowankę.

11:00 przypominamy o przygotowywanym live stream z samego serca Gdańska czyli studia Sztorm. Apelujemy o zaopatrzenie się w duży napój oraz pop corn.

12:00 Radosław i Wieloryb odpalają z Garnizonu live stream. To był debiut, na luzie, bez spiny i z gośćmi takimi jak Eddy Margres, Pierce Betti, Megu, Ziotewicz, Avi i Sarną. Poszlo szybko, gładko i przyjemnie a z relacja dotarliśmy do kilku tysięcy osób.

13:30 mamy malowane życzenia od Gronka z autoportretem w żeglarskim stylu, na tle jeziora.

13:45 wpływają od Lepszegoszatana dwie ponętne surferki w stylu ignorant.

14:00 z wiosennego ogrodu mamy życzenia od PierceBeti z alpagami w tle

14:15 Kreatywna Cafe wysyła życzenia ze swojej wypalarni i zaprasza, wkrótce, na kawę.

14:30 wjeżdża śliczny rysunek od Megusławy ze słodkim Sto Lat.

14:45 i mamy życzenia od kolejnych sąsiadów, od Pubu Spółdzielczego. Ah te ich piwa…

15:00 urodzinowa interpretacja logo studia tatuażu Sztorm wykonana przez Avi i Emila

A dalej:

15:15 zaśpiewane sto lat prze sąsiadów z Eliksiru.  Macie zniżki na tatuaże, nie martwcie się 🙂

15:22 dostajemy fotę od Vegan Port z wszystko mówiącą pizzą z cyfrą “2”, wykonaną z czarnych oliwek.

15:30 i leśne życzenia od Mrcl.

15:45 i mamy kolejna interpretacje logo gdańskiego salonu tatuażu, tym razem od Eddy Margres.

16:00 wjechały życzenia od kilkunastu tatuażystów i tatuażystek z całej Polski. No szok jak miło i wielkie dzięki dla wszystkich!

16:15 urodzin owa fota od Sillou, jak pocztówka 🙂

16:30 interpretacja logo Sztorm w wykonaniu Rybki

16:45 dostajemy urodzinową kartkę z Browaru Vrest. Też za Wami tęsknimy!

17:00 zapowiadamy kolejny live stream

17:15 nasi najbliżsi sąsiedzie wysyłają życzenia czyli Columbus Coffee.

17:30 Moje Miejsce czyli najlepsze lunche w Garnizonie a może i w całym Gdańsku? Dziękujemy za życzenia!

17:45 przypominamy utwór „Lej ten tusz”

Wieczorny live stream:

17:59 wieczorny live stream a naszymi gośćmi byli Davee, Florek, Ferajna, Juniorink, Inez i Tofi. No i Jack Daniels dla podkręcenia atmosfery.

18:45 i Sto Lat od MaMi sushi

18:50 pozdrawia nas Zakwasownia. Kiszonki górą, bo to prawdopodobnie one pokonają korona wirus.

18:59 urodzinowa kaligrafia od Licho nie Śpi

19:00 specjalny set muzyczny od Wieloryba na dobry koniec dnia

Uff.. To były wymarzone urodziny w czasie kwarantanny i życzę, aby każde studio tatuażu w Gdańsku mogło je obchodzić w podobny sposób. Jeszcze lepiej, jakby każdy salon tatuażu czy tatuator w Gdańsku, Polsce i na świecie, mógł je obchodzić na żywo a nie on line. Tego Wam i sobie życzymy!

100 LAT i LEJ TEN TUSZ! I jeszcze raz wieeeelkie dzięki za spędzony wspólnie czas!

Sztorm w Gdańsku jest czymś znanym i szanowanym. Kochamy morze. 

0
Jak długo smarować świeży tatuaż?Jak długo zabezpieczać tatuaż folią?