Splash Tattoo Sopot zobacz wideo

Splash Tattoo Sopot zobacz wideo tak jak obiecaliśmy w naszej relacji wideo. Zobaczcie jak to wyglądało od środka, a było naprawdę świetnie!

Autorem i pomysłodawcą Tattoo Splash jest Krzysztof Sawicki z Saveetat Tattoo studio. Byłem bardzo ciekawy jak to będzie wyglądało. Kilka miesięcy termu, kiedy spotkałem się z Sawickim na kawie i opowiedział mi o wszystkim, ta koncepcja mnie zauroczyła. Ponieważ w imprezie mieli wziąć tylko zaprzyjaźnieni z Krzyśkiem artyści gwarantowało to najwyższą jakość w tatuażu. W cały projekt zaangażował się jeszcze jeden, polski artysta a mianowicie Tomasz Tofi Torfiński. To on stworzył plakat do wydarzenia jak również zaproponował dodatkową atrakcję. Miała to być kolejna edycja Tattoo Experiment, w który są angażowani wspaniali tatuatorzy, wyselekcjonowani przez Tofiego.

Tak więc kiedy przekroczyłem progi wydarzenia czułem ogromną ekscytację.

Sama konwencja tatuażu była zaplanowana na stosunkowo nie dużą grupę tatuatorów jednak tych najlepszych w Polsce a przynajmniej z grona najlepszych w Polsce. Na pierwszym pietrze pracowało 12 artystów przy eksperymencie. Ciasna przestrzeń dawała poczucie bycia częścią dużej pracowni artystycznej. Ponieważ każdy z pracujących tam tatuatorów był maksymalnie skupiony oraz dawało się wyczuć atmosferę ogromnego zaangażowania.

Na drugim piętrze, w głównej sali tatuowało ponad sześćdziesięciu tatuatorów. Każdy z nich tworzył coś pięknego, indywidualnego i zaskakującego. Szkoda jedynie, że nie pojawiło się zbyt wiele osób odwiedzających. Miało się wrażenie, że jesteśmy w jakimś tajnym, elitarnym i nie dostępnym miejscu tylko dla wtajemniczonych. Z drugiej jednak strony większa ilość spacerowiczów utrudnia by podglądanie przy pracy tatuatorów. Całość atmosfery uzupełniał przepiękny widok a raczej panorama na Zatokę Gdańską i plażujących w słońcu ludzi, często mocno wytatuowanych. Warto tu wspomnieć, że było to wydarzenie w klubie o nazwie Zatoka Sztuki. Dla mieszkańców Trójmiasta bardzo znanym.

Jakie udało nam się oglądnąć piękne tatuaże, pokażemy Wam w filmie. Dodam jedynie na koniec, że dwa dni spędziliśmy załogą ze Sztorm Tattoo studio bardzo owocnie, integracyjnie oraz pouczająco. Nawiązaliśmy kolejne kontakty a co poniektóre odnowiliśmy. Wisienką na torcie były zdobyte dwie nagrody przez Piotrka Bembna z naszego, siostrzanego studia z Krakowa, Kultu. Zdobyć w takim towarzystwie statuetki to najwieksza satysfakcja z pasjonującego weekendu.

Śledźcie wydarzenie, w których uczestniczy Sztorm Tattoo Studio. Świat tatuażu jest naszą pasją!

0
Sztorm na Splash Tattoo konwencja tatuażuTattoofest 2019 konwencja tatuażu