Różne style tatuażu artystycznego

Różne style tatuażu artystycznego w dużym salonie, dają komfort wyboru tego co się lubi. Dzisiejszy tatuaż ma wiele odsłon i interpretacji a najważniejsza jest jego wyjątkowość.

Trzy przykładowe style tatuażu z kilkunastu jakie mamy do zaoferowania w Sztorm Tattoo Studio Gdańsk:

 

Nieoczywiste wzory z charakterystycznym konturem w wykonaniu Michała Gierałtowskiego.  To najmłodszy stażem tatuator balansujący pomiędzy klimatem ignorant a autorskim tatuażem artystycznym. Tworzy swoje projekty na bazie wiedzy zdobytej na akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku a jego tatuaże są coraz bardziej rozpoznawalne. 

Trashowe tatuaż Ziotewicza sa na pozór chaotyczne i nie przewidywalne a w rzeczywistości każda kreska ma tutaj swoje miejsce a z chaosu wyłania się zawsze pięknie skomponowany i idealnie dopasowany do ciała tatuaż. Adam lubi wykonywać dziary w trudnych miejscach takich jak szyja oraz stopy czy dłonie.

Adam ORMO do nie dawna pracował w naszym zaprzyjaźnionym, krakowskim Kult Tattoo Fest a teraz swoje bajkowe tatuaże tworzy na Pomorzu. W tym regionie nie wielu tatuażystów ma taki otwarty i swobodny styl tatuażu. Jego prace są wesołe, kolorowe oraz często inspirowane postaciami z bajek. Obecnie pracuje nad seria nowych projektów bardziej w klimacie graficznym.

🎥 Sprawdź inne sztormowe filmy Jak dbać o tatuaż? 🎨 https://youtu.be/jmwgMfGqpZw Jak przygotować się do tatuowania? 🖌️ https://youtu.be/r4kpp1fRJNw Dlaczego tatuatorzy nie wysyłają wzorów? 🎨 https://youtu.be/xizgj_fEVVE

 

0
Dlaczego nie wysyłamy wzorów tatuaży?Jak długo swędzi tatuaż po sesji?