ROGATA SOWA MOTYWY ZWIERZĘCE

Rogata Sowa motywy zwierzęceROGATA SOWA MOTYWY ZWIERZĘCE

Rogata Sowa motywy zwierzęce w tatuażu są bardzo popularne. Czy macie jakiegoś ulubionego zwierzaka?  A może pupilka? Właśnie w tym kierunku przede wszystkim zmierza Magda czyli Rogata Sowa. Nie tworzy jednak ich rzeczywistych odzwierciedleń a raczej w swobodny sposób je interpretuje. Swobodny dla siebie, bo jej prace są nad wyraz spójne. Przede wszystkim tą spójność nadaje graficzny styl jak i sposób ich prezentacji. Z tego powodu Rogata Sowa staje się coraz szybciej rozpoznawalna wśród tatuatorów w Polsce.

Rogata Sowa Tattoo rozpoczęła pracę w Sztorm Tattoo Studio w 2019r. Pierwsze kroki stawiała w Łodzi. Teraz w Załodze naszego studia rozpoczął się nowy etap w jej karierze. Jesteśmy zauroczeni jej zwierzakami chociaż w jej stylu powstaje też wiele świetnie wyglądających tatuaży innych tematycznie. Jej poszarpany styl świetnie sprawdza się w mrocznej tematyce jak i etnicznej no i zapewne historycznej.

Często, decydując się na tatuaż mamy watpliwości. Czasami nie jesteśmy pewni stylu czy jego uniwersalności. Jak on będzie wyglądał na starość? W przypadku Magdy nie przejmujcie się tym absolutnie. Zarówno tematyka jak i stylu spowodują, że zakochacie się w swoim tatuażu tak samo jak w oryginalnym zwierzaku.

Serdecznie zapraszamy do Zapisów do Rogatej sowy. Jej kalendarz zapełnia się coraz dynamiczniej!

Zobacz także na Galerię innych naszych artystów.

0
KRZYSZTOF RYBA RYBKA REALIZMEddy Margres oldschool neotraditional