Praca w artystycznym studiu tatuażu czeka na Ciebie.

Praca w artystycznym studiu tatuażu czeka na Ciebie. Poszukujemy otwartych, kreatywnych i pozytywnych osób do pracy w Gdańsku. Sztorm to prężnie rozwijające się miejsce, z potencjałem i aspiracjami by wciąż się udoskonalać. Dlatego nasz salon tatuażu żyje swoim specyficznym rytmem, energią, ruchem dzięki któremu, to nie jest zwykłe studio. Stawiamy na rozwój i dajemy możliwości doskonalenia się w tym, co każdy lubi najbardziej.

 

Adam pracował na recepcji Sztorm tattoo studio od kilku miesięcy wraz Julką. Z ponad stu aplikacji wybraliśmy właśnie jego za odpowiedzialne i profesjonalne podchodzenie do swoich obowiązków. Niebagatelną cechą było także miłe oraz empatyczne podejście do innych ludzi. Szybko nawiązał dobry kontakt zarówno z klientami jak i z tatuatorami a mając u boku Julkę, przejeli większość zadań związanych z prowadzeniem dużego studia tatuażu. Ostatnio jednak zapytał, czy byłaby szansa, aby mógł spróbować swoich sił w tatuowaniu w naszym studiu tatuażu. Jeśli czuje, że mógłby to robić a my zobaczyliśmy ogromny potencjał w jego rysunku, dlaczego nie mielibyśmy spróbować? 

Dlatego szukamy kogoś na jego miejsce.

Ten ktoś musi mieć świadomość, że trafi do fantastycznego miejsca ale jednak i wymagającego poświęcenia się a także odnalezienia w wielozadaniowości. Szukamy osoby pozytywnie nastawionej do siebie jak i do innych, najlepiej z zajawą na tatuowanie a przynajmniej z minimalnym choć poczuciem estetyki. W studio tatuażu dużo się dzieje więc kandydat czy kandydatka musi mieć także zdolność do dobrego organizowania sobie czasu pracy.

W zamian za to masz możliwość poznania branży tatuażu, wyjazdów na konwencje, kontaktu z wybitnymi tatuatorami. Masz także możliwość poznania od środka jak pracuje mała firma, z czym się boryka, jak rozwiązuje wszelakie problemy. Nabędziesz wiele nowych umiejętności związanych z marketingiem, public relation, obsługą klienta, podstawową papierologią. Najważniejsze jednak jest to, że dajemy mnóstwo swobody w działaniu i to tak naprawdę Ty masz realny wpływ jak będzie wyglądał Twój salon tatuażu, Twoje miejsce. 

Pieniądze są w tym wszystkim oczywiście także bardzo ważne.

Na to ile będziesz zarabiać będziesz mieć także wpływ. Po prostu wszystko zależy od Twojego zaangażowania oraz tego, jaki będzie miało to wpływ na rozwój studia tatuażu. Twoja pensja będzie rosnąć! 

Przy okazji, poszukujemy również wciąż tatuatorów i to nie dlatego, że mamy wciąż puste miejsca. Po prostu uważamy, że jeśli znajdzie się ktoś kto według nas, subiektywnie, ma potencjał, to znajdziemy dla niego miejsce. Ale o tym już wkrótce napiszemy nieco więcej. Wkrótce, przy okazji studyjnego filmu o poszukiwaniach artystów do naszego studia tatuażu w Gdańsku.

Czekamy na Wasze CV a kontakt znajdziecie TUTAJ

Jesteśmy właścicielami marki TATTOOFEST MAGAZINE, TATTOOFEST CONVENTION a także  KULT

0
5 rzeczy, których nie wiesz o gojeniu piercingu.Koronawirus czy zagraża tatuowaniu się?