Poznań Tattoo Konwent 2019 potwierdził jak dużą popularnością i zaufaniem cieszy się ta impreza.

Poznań Tattoo Konwent 2019 potwierdził jak dużą popularnością i zaufaniem cieszy się ta impreza. Tym razem wybraliśmy się tam wiekszą, sztormową załogą. Postanowiliśmy jechać, nie tak jak zazwyczaj samochodami, ale starą metodą podróżowania a mianowicie pociągiem. Wyruszyliśmy po pracy czego efektem była nieco senna podróż. Gdzie te czasy, kiedy emocje w pociągach wybuchały jak wstrząśnięte i otwarte butelki ciepłego piwa.

 

 

Późnym wieczorem, obładowani sprzętem dotarliśmy do naszego hotelu i zasnęli błogim snem czekając na atrakcje kolejnego dnia.

Wcześnie rano wszyscy już byliśmy w gotowości bojowej. Dotarliśmy na miejsce docelowe Poznań Tattoo Konwent 2019 a następnie zaczęło się “budowanie” boksu. Jego wspólna aranżacja w raz z naszym bratem, Kult Tattoo Fest wypadła imponująco. Następnie nasi tatuatorzy wreszcie mogli rozpocząć tatuowanie a ja przechadzanie się między boksami i rozmawianie z wieloma, dawno nie widzianymi tatuatorami.

Ponieważ odwiedziłem już w swoim życiu wiele konwencji tatuażu podzielę się z Wami refleksją. Poznań Tattoo Konwent jest obecnie najliczniejszą tego typu imprezą w Polsce. Organizacja wypada świetnie w związku z czym można na niej się czuć swobodnie. Jako że sam wiem wiele o organizacji festiwali tatuażu (organizowałem Tattoofest przez wiele lat) mogę z czystym sumieniem napisać, że jest to bardzo dobra konwencja na tle innych, według mnie tych najlepszych, organizowanych w Europie. Brakuje mi osobiście jedynie wybitnych artystów z zagranicy, których możecie spotkać w Krakowie jak i na Warsaw Tattoo Convention jednak ilośc atrakcji pozwala spędzić na tej imprezie fantastyczny weekend.

Powstało wiele pięknych tatuaży zarówno w boksie Sztorm Tattoo0 Studio jak i Kult Tattoo Fest oraz na całym festiwalu|!

Każda konwencja tatuażu to dla nas wielkie przeżycie. Sami jesteśmy ściśle spokrewnieni z najstarszym, cyklicznie odbywającym się polskim festiwalem tatuażu, Tattoofest. Pamiętamy też pierwsze edycje Tattoo Konwent Gdańsk i miło popatrzeć, jak prężnie rozwinął się przez te wszystkie lata. Poprzez konwencje tatuażu świadomość rośnie a edukacja kwitnie, więc zachęcamy do ich odwiedzania.

0
Kuba Tramecourt krakowski artystaWarsaw Tattoo Days 2019