Poznań Tattoo Konwent 2018.

Poznań Tattoo Konwent 2018 był kolejna konwencja w naszym kalendarzu. Zobaczcie jak wyglądał ten festiwal tatuażu, który z roku na rok staje się większy.

Oto krótka relacja z naszego wypadu:

A tutaj making of:

Making of – Poznań Tattoo Konvent

Making of – Poznań Tattoo Konvent

Opublikowany przez SZTORM Tattoo Studio Czwartek, 29 marca 2018

“W przedostatni weekend marca rozległe przestrzenie ekspozycyjne Międzynarodowych Targów Poznańskich wypełniły się tattoo entuzjazmem, goszcząc ponad 150 wystawców z Polski i zagranicy. Jako że Tattoo Konwent to marka, której w środowisku tatuatorskim nikomu przedstawiać nie trzeba, w naszej redakcji perspektywa odwiedzenia imprezy budziła emocje na długo przed ruszeniem w trasę. Harmonogram eventu, który poza możliwością podłożenia się pod igłę, wypełniony był splotem atrakcji muzycznych, scenicznych show i seminarium tatuatorskiego z klasyczną formułą konkursów na najlepszą realizację w określonym stylu. Poza tym Poznań Tattoo Konwent pozostawił w pamięci bardzo dobre wspomnienia dzięki wszechobecnej zajawce, różnorodności stylistycznej prac wykonywanych przez artystów i bogatemu programowi.” – tyle mogliśmy przeczytać w miesięczniku Tattoofest.

To bardzo uproszczona wersja wydarzeń,

ponieważ dwa dni bycia wewnątrz tego ogromnego wydarzenia nasyca w pełni ale także wyczerpuje. Praca na co dzień w studio tatuażu w Gdańsku daje możliwość złapania dystansu do “problemów” życia codziennego. Prawdę mówiąc, których tak naprawdę nie mamy :).

Dodam jedynie, że Poznań Tattoo Konwent staję się festiwalem tatuażu coraz potężniejszym. Co roku słyszymy o kolejnych rekordach zarówno pod katem osób odwiedzających jak i wystawców. Będąc tam mamy wrażenie znalezienia się w miasteczku pełnym pracowni tatuażu, studiów tatuatorskich jak i sklepów związanych z branżą tatuażu.

Cieszy niesamowicie fakt, jak wielu, młodych ludzi odwiedza konwencje tatuażu. Także ilość świetnie tatuujących, młodych osób nastawia nas optymistycznie na przyszłość. Poza tym dzięki takim imprezom świadomość u klientów rośnie. Odwieczne pytanie, czym jest dobry tatuaż weryfikuje scena i pokazywane tam prace. Szansa na bezpośrednią rozmowę z wybranymi artystami tatuażu jest także ogromną wartością dodaną. Wszystko to w towarzystwie jedzenia z food traków jak i piwa rzemieślniczego. Cały weekend nie pozostawia chwili na wytchnienie.

Zobaczcie więcej wydarzeń TUTAJ

 

0
Anna Chimaera grafika ilustracjaWielkie Otwarcie Sztorm Tattoo Studio!