Popularne przekłucie ucha traugus

Popularne przekłucie ucha traugus jest zlokalizowane w tak zwanym skrawku. Jak wygląda przekłucie, jak o niego dbać oraz ile kosztuje? Zobaczcie sami. 

W zależności od stopnia rozbudowania tego miejsca możemy założyć jeden lub dwa kolczyki ale o tym musi zdecydować piercer. Najczęściej wybieramy do tego piercingu biżuterię o nazwie labret. Od wewnętrznej strony ucha mamy więc tak zwana stopkę kolczyka a od zewnątrz różnego rodzaju kuleczki, dyski i tym podobne, ozdobne zakończenia. Dopiero po wygojeniu możemy zmienić labret na kółeczko czy podkówkę, co też wygląda fajnie.

Czas gojenia się tego rodzaju przekłucia:

wacha się od trzech nawet do sześciu miesięcy i zależy od indywidualnych cech waszego organizmu. Jeśli dbacie o swój organizm to na pewno ułatwi to gojenie. Nie zapominajcie o jego odpowiednim nawadnianiu, witaminach, minerałach czyli wszystkim tym, co pozwala na lepsze funkcjonowanie organizmu. Pamiętajcie, że każde osłabienie organizmu jak chociażby przeziębienie może wydłużać czas gojenia. 

Tak naprawdę bardzo ważna jest pielęgnacja tego miejsca przekłucia. To omówi Wam już w szczegółach Wasz piercer w studio tatuażu w którym zdecydujecie się na zabieg. 

Kilka rad co do samej pielęgnacji to przede wszystkim zrezygnujcie na ten czas ze słuchawek. Szczególnie te douszne są siedliskiem bakterii i bardzo łatwo zainfekować ranę. Poi drugie, będa cały czas podrażniały to miejsce. Tak samo i z tego samego powodu spróbujcie nie rozmawiać przez telefon przez to ucho. 

Kolejną bardzo ważną rzeczą jest wymiana kolczyka po wygojeniu piercingu. Wymienia się go w przypadku labreta na krótszy, bardziej dopasowany. Ten pierwszy, długi, może Wam podrażniać miejsce przekłucia a co za tym idzie odtworzyć ranę. 

Zapraszamy Was serdecznie do naszego, gdańskiego salonu tatuażu i piercingu Sztorm. Pamiętajcie o tym jak ważne jest wybieranie profesjonalnych miejsc oraz osób. Macie tam gwarancję nie tylko sterylności ale także i doświadczenia a po przekłuciu łatwej konsultacji.

Stowarzyszenie Professional Piercers Poland

Na koniec jeszcze informacja, ile kosztuje przekłucie ucha a konkretnie ile kosztuje traugus. Cena na chwile publikacji tego newsa to 100zł ( sto złotych ) ale bądźcie na bieząco z naszym cennikiem TUTAJ.

0
Pasjonujący wegański styl życiaFajny tatuator w trójmiejskim studio