Piercing w gdańskim studiu tatuażu

Piercing w gdańskim studiu tatuażu Sztorm stał się faktem. “Pani” prezes Professional Piercers Poland zaprasza na przekłucia. Pierce Beti!

Nie planowaliśmy tego rodzaju usługi od początku otwarcia Sztorm Tattoo Studio. Nie jest łatwo znaleźć dobrego fachowca w tej dziedzinie tak blisko leżącej koło tatuażu. Chociaż doskonale wiemy, że jest problem ze znalezieniem profesjonalnego oraz znajdującego się pod nadzorem Sanepidu w Gdańsku miejsca na przekłuwanie się a z drugiej strony wiemy, że klientom wydaje się to tak łatwą usługą. Dla nas najważniejsze jest Wasze zdrowie ponieważ mamy świadomość mogących z tego tytułu wyniknąć komplikacji.

Pierce Beti czyli po prostu Beata, zajmuje się przekłuwaniem od wielu lat. Jest wręcz pedantyczna jeśli chodzi o sterylność i dokładność podczas wykonywania piercingu czyli przekłuwania. Na jej temat zaciągneliśmy opinię między innymi u Marcina Doktora z krakowskiego Kult Tattoo Fest, jednego z najbardziej liczących się i rozpoznawalnych piercerów w Polsce. Zarekomendował zarówno Beti jako osobę jak i specjalistkę w przekłuwaniu ciała. Jest profesjonalistką, co można sprawdzić w jej rozległym portfolio piercingowym.

Przekłuwanie ciała w Trójmieście

Dodatkowym argumentem na to, że długom czekaliśmy na taka osobę jest fakt, że aktywnie uczestniczy poprzez stowarzyszenie piercerów w promowaniu piercingu w Polsce a także, z jednej strony podnoszeniu świadomości niebezpieczeństw wynikających z nie właściwego przekłuwania ciała a z drugiej podnoszeniu jakości tego rodzaju zabiegów.

Pierce Beti wykonuje praktycznie wszystkiego rodzaju przekłucia ciała. Jedynym wyjątkiem jest z pobudek osobistych, nie podejmowanie się przekłuć intymnych dla mężczyzn. Pozostaje Wam więc wachlarz pozostałych kilkudziesięciu innych rodzajów piercingu!

Dodam na koniec, że macie do dyspozycji w Sztormie osobne, sterylne pomieszczenie przeznaczone do przekłuwania, które zapewni komfort oraz poczucie prywatności, podczas zabiegu.

Zobaczcie nasz cennik, rodzaje przekłuć oraz możliwość umówienia się na termin: PIERCING

Możecie również umawiać się na piercing w Gdańsku TUTAJ – telefon, mail, messenger.

zobaczcie też na naszą podstronę 

0
Candy Ink kolorowy tatuażŁódź Tattoo Days 2019 za nami