Pasjonujący wegański styl życia

Pasjonujący wegański styl życia staje się coraz bardziej popularny a w branży tatuażu jest normą. Od dawna prowadzę studia tatuażu i min 50% crew to vege. Prawdopodobnie powodem jest wrażliwość artystyczna ludzi skupionych wokół tatuażu.

Dla mnie osobiście to odrobina człowieczeństwa chociaż sam nie mogę się pochwalić 100% skutecznością. Czuję się raczej zainspirowany przez otaczających mnie ludzi do jedzenia w mniejszych ilościach mięsa. Jak to mówią, zacznij od odmówienia sobie jednego kotleta w tygodniu a zwierzęta będą mniej cierpiały a i ty będziesz zdrowszy.

Pewnie, że dzisiaj wege, eko z półek sklepowych i ekranu telewizorów to przede wszystkim biznes ale dla nas, to także okazja do budowania dobrych relacji. Z Vegan Portem jesteśmy związani od pierwszego dnia otwarcia Sztorm Tattoo Studio w Gdańsku, ponieważ gościliśmy ich na otwarciu salonu tatuażu. Zobacz TUTAJ jak było a następnie poświęć nam jeszcze chwilkę czytając do końca ten tekst. Dostaliśmy od nich zaproszenie na wspólne robienie pizzy i to w tej historii o weganiźmie jest najważniejsze. Mogliśmy w fantastycznej atmosferze, w towarzystwie pasjonatów zdrowego jedzenia pogadać o dobrej pizzy i uświadomić sobie po raz kolejny, jak wiele zalet ma odmawianie sobie z jedzenia mięsa czy produktów odzwierzęcych! Jak wiele zdrowych substytutów jest w zasięgu naszych rąk. Żyjemy faktycznie w czasach i kraju wolnych wyborów. Wystarczy tylko trochę bokiem obrócić się od polityków i najzwyczajniej pomysleć.

Narobiliśmy cały stos pysznej, eksperymentalnej pizzy a na drugi dzień, mogliśmy się jeszcze podzielić nią z naszymi klientami. Nic się nie zmarnowało a ten wieczór pozostanie na długo w naszej pamięci. Dziękujemy Vegan Port!

0
Malowanie ściany i tatuowanie głowyPopularne przekłucie ucha traugus jest zlokalizowane w tak zwanym skrawku