Obiecujący tatuażyści w graficznym stylu

Obiecujący tatuażyści w graficznym stylu, którzy pokochali czerń. Dwóch artystów, z młodym stażem, oboje z obiecującą karierą. Przyjemne jest w prowadzeniu studia tatuażu od tylu lat, odkrywanie nowych talentów. Ci dwaj tatuatorzy na pewno się do nich zaliczają.

Michał tatuuje na poważnie od nie całego roku. W jego pracach już widać specyficzne elementy, szuka oraz eksperymentuje. W tak nie długim czasie wypracował sobie wierna rzeszę fanów a jego projekty jak i same tatuaże są rozpoznawalne. Ma tą cechę charakteru, której nie może zabraknąć podczas budowania sukcesu a mianowicie, pracowitość. W dodatku jego odwaga w przełamywaniu zasad, rozmach i prowokacja pomagają w staniu się wyjątkowym tatuażysta na gdańskiej a może wkrótce i na ogólnopolskiej scenie tatuażu.

Szymon a inaczej Object TTT  jest z nami dosłownie od miesiąca. To co zobaczycie na filmie jest jego pierwszym tatuażem. Wiele widziałem w życiu prac początkowych praktykantów a tutaj widać po prostu, że będzie dobrze. Jest skrupulatny, konsekwentny, wręcz pedantyczny w podejściu do pracy. Jego projekty są uniwersalne, mogą być ponadczasowe. Charakteryzują się symetrią, matematyczną wręcz formą, która jednak żyje na skórze. Jeszcze o nim usłyszycie, teraz jednak korzystajcie z okazji i promocyjnych cenach na jego tatuaże. Za nie długą chwilę nie będzie już tak tanio.

🎥 Sprawdź inne sztormowe filmy Jak dbać o tatuaż? 🎨 https://youtu.be/jmwgMfGqpZw Jak przygotować się do tatuowania? 🖌️ https://youtu.be/r4kpp1fRJNw Dlaczego tatuatorzy nie wysyłają wzorów? 🎨 https://youtu.be/xizgj_fEVVE

 

0
Ciekawe tatuaże oraz conch piercingŚwieży tatuaż a ćwiczenie na siłowni