Nowa seria filmów o tatuażu

Nowa seria filmów o tatuażu z naszego studia w Gdańsku.  Tym razem aż 10 z życia codziennego w naszym Sztormie, więc będzie różnorodnie. Zachęcamy Was do odwiedzania i subskrybowania naszego kanału na You Tube. Aktywowaliśmy także kanał na TikTok więc możemy już Make Your Day. hahaha!

Nie zapominajcie także o Naszym BLOGu, gdzie znajdziecie wiele cennych informacji o tatuażach. 

No to zaczynamy!

Przekłucia powierzchniowe, to kolejny temat, który przybliży Wam sztormowa piercerka, Pierce Beti. Kolczyki typu surface bar mogą być zakładane w wielu miejscach na ciele, o szczegółach dowiesz się z filmu. Nie próbujcie sami tego robić w domu, nie narażajcie się na cierpienie.

Alina czyli Nowy Lepszy Szatan i jej tatuaż poświęcony Notorius B.I.G. Raper i jeden z najważniejszych muzyków związanych z nurtem Hip Hop tym razem pozostanie z naszym klientem aż do śmierci.

Gronek jest objawieniem ostatniego miesiąca. Sypie nowymi pomysłami oraz projektami jak z rękawa a za tym kroczą piękne dziary w klimacie graficzno realistycznym. Na filmie historia tatuażu z motywem przewodnim króla mórz, Neptuna. Dodatkami są elementy street art, połączenie szarości i koloru po prostu efekt WOW!

W tym filmie na naszym Vlogu zawarliśmy podstawowe informacje dlaczego nie wysyłamy wcześniej wzorów. To często padające pytanie, szczególnie dla osób, które maja pierwszy kontakt z tatuażem. Zobaczcie, posłuchajcie i mamy nadzieję, że spotka się to po obejrzeniu tego filmu z większym zrozumieniem z Waszej strony.

Megusława czyli najsłodsza tatuatorka od najsłodszych tatuaży w trójmieście. Jej koty robią furorę a jej charakter i podejście do klienta wiąże serca.

Najlepsze babskie tatuaże w Trójmieście!

Michał Gierałtowski rozpędza się w swojej stylówce. Jego projekty naprawdę są wyjątkowe, graficzne i ponad czasowe dlatego w wielkim tempie rośnie rzesza fanów twórczości tego artysty i tatuatora.

Tim Burton, wizjoner, reżyser i szalony człowiek jak nasza Sillou. Zobaczcie jak zainspirowana postaciami z filmów nasza tatuatorka przyozdobiła skórę tatuażem!

Ale osa usiadła na łydce tym razem od Ziotewicza! Jego tatuaż stają się coraz bardziej dojrzałe a musicie pamietać, że na poważnie tatuuje od 2020r więc wielki szacun za postępy jakie robi z każdą kolejną dziarą.

Obok jakości najważniejsza w naszym studio tatuażu jest atmosfera. Zobaczcie jak ją budujemy na przykład w momencie przekłuwania czyli piercingu. Pierce Beti zaopiekuje się Wami jak należy.

Na koniec “zwykły” tatuaż od Eddy Margres. Ten tatuator specjalizuje się w stylu traditional i neo traditional ale to nie znaczy, że nie umie wykonać “zwykłego” tatuażu ponieważ wiemy, że jest to nie zwykły, wyjątkowy i nie powtarzalny tatuaż dla naszego klienta. Najważniejsze jest dla nas Wasze zadowolenie i spełnienie Waszych oczekiwań.

 

0
Dlaczego nie wykonujemy dziar z cudzych wzorów?Życzymy mnóstwa nowych tatuaży