New year, New tattoo w Sztormie!

New year, New tattoo w Sztormie czyli propozycja na nietuzinkową zmianę. To co spontaniczne smakuje najbardziej.

A może nowy tatuaż w nowym roku? Co nam zostanie z postanowień. Nowa dieta nie zadziała a oszczędzanie się nie uda. Zaufaj nam, ponieważ sami mamy wiele tatuaży a w rezultacie to one dają nam radość. Dlatego mamy ich coraz więcej a to piękne w natłoku spraw i obowiązków. Z tego właśnie powodu tatuujemy się. Nie lubimy postanowień. Jednak lubimy wyzwania! Zapisujemy na własnej skórze wspomnienia i emocje, które beda nam towarzyszyły przez całe życie. Popraw sobie tym humor. Zapraszamy do salonu tatuażu Sztorm w gdańskim Garnizonie.

zobacz TUTAJ co się u nas dzieje.

Teraz Wam zdradzę tajemnicę. Mamy swoje postanowienie na 2019r. Chcemy jeszcze więcej pracować by stać się jeszcze bardziej profesjonalni. Mamy w planach wiele podróżować w poszukiwaniu wspaniałych tatuatorów i uczyć się od nich najlepszych rzeczy. Mamy zamiar odkrywać piękne studia tatuażu, które bedą nas inspirowały do tego, żeby studio tatuażu sztorm było najpiękniejsze nie tylko w Gdańsku ale i na całym świecie. W przeciwieństwie do osób czujących się świetnie we własnej strefie komfortu, za co ich ogromnie szanujemy, mamy nie okiełznaną ambicję do tworzenia cudownych i dających szczęście innym ludziom rzeczy.

To jednak nie wszystko.

W naszych postanowieniach jest też miejsce dla rodziny. Chcemy znaleźć w tym całym pospiechu czas dla niej. Jest też czas dla przyjaciół, których sobie nie wybieramy. My ich po prostu mamy i dbamy o nasze relacje. Ponad to wszystko mamy w planie też nas samych. Chcemy o sobie myśleć w różowych kolorach a także znaleźć czas i miejsce na odrobinę szaleństwa, przyjemności. Na formę bezsensownej z pozoru lewitacji z głową w chmurach i na przekór wszystkim marudom.

No a tak w między czasie planujemy całą masę tatuaży. Kolorowych i czarno szarych. Tych wszystkich wykropkowanych i odciętych konturem. Które będą miały dla nas ogromne znaczenie i przypominały o ważnych chwilach z życia ale i tych spontanicznych.

Kochamy życie! Kochamy tatuaże!

0
Tomek Florek ponownie w Sztormie! Po raz kolejny gościliśmy u nas Tomka. Ostatnia jego wizyta była bardzo wesoła i efektywna.Avi i Flora tattoo kolaboracja