Mikro dermale jako ciekawe przekłucie

Mikro dermale jako ciekawe przekłucie było owiane pewnego rodzaju tajemnicą. Jak to się trzyma? Jak to się robi? Wyjaśnia PierceBeti, którą na co dzień spotkacie w Gdańsku, w studio tatuażu Sztorm. Mam nadzieję, ze spodoba Wam się cykl filmów opowiadających o różnego rodzaju przekłuciach ciała.

Pamiętam, jak mikro dermale czy tez po prostu dermale pojawiły się na rynku. Na prawdę sporo trzeba było się naszukać, czym tak naprawdę są. Do tej pory zresztą nie wielu piercerów ma pojęcie jak je należy skutecznie założyć, tak, żeby klient czy też klientka byli zadowoleni a osoba je wykonująca nie zniszczyła sobie reputacji.

W salonie tatuazu cieszą się dużą popularnością. Przecież wyglądają bardzo subtelnie, pięknie i przede wszystkim kobieco. Jak pokazuje PierceBeti, staja się również popularne jako kompozycje. Oczywiście jak ze wszystkim trzeba znać umiar i przede wszystkim mieć zaufanie do osoby wykonującej ale w zamian, można pochwalić się naprawdę wyjątkową biżuterią podkreślającą nasz charakter.

Zapraszamy do naszego studia tatuazu w gdańsku nie tylko po same tatuaże czy męskie fryzury w barber shop, ale i po wszelakie rodzaju piercing. Gwarancją jest Pierce Beti, jedna z najlepszych pircerek w Polsce ale przede wszystkim, najmilsza osoba, której możecie zaufać.

Zobaczcie TUTAJ na nasze rodzaje przekłuć oraz cennik piercingu. Umawiajcie się do nas, zadawajcie pytania, jesteśmy do Waszej dyspozycji. Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze.

 

0
Czy przekłucie będzie mi pasowało?Przekłuwanie czyli piercing osób niepełnoletnich