MICHAŁ Gierałtowski w stylu graficznymMICHAŁ Gierałtowski w stylu graficznym

MICHAŁ Gierałtowski w stylu graficznym lub ilustratorskim czuje się najlepiej. Nie można jego prac zaszufladkować ponieważ wciąż szuka swojego stylu w tatuażu.  Eksperymentuje ze stylem Ignorant ale jego wiedza z uczelni plastycznej nie pozwala na przypadkowość w projektach. Pozornie niedbałe linie, poszarpane krawędzie są części zamysłu koncepcyjnego

Zapisz się na tatuaż lub zadaj pytanie.

 

1. Czym dla ciebie jest tatuaż a czym w przyszłości chciałbyś, żeby się stał?

Tatuaż jest dla mnie medium w którym w dużym stopniu mogę wyrażać się artystycznie. 

W przeciwieństwie do projektowania produktu, który studiowałem na ASP,  nie jest uwarunkowany tyloma czynnikami zewnętrznymi. W swoich pracach mogę przekazywać cząstkę swojej osobowości, zlepek niepasujących elementów, chaos. Liczy się tylko moja wizja i zaufanie klienta, które samo w sobie mnie bardzo fascynuje i czuje dużą odpowiedzialność z tym związaną. 

Obserwując rozwój sztucznej inteligencji uważam że tatuator musi szerzej patrzeć na swoją prace. Tradycyjna technika wykonywania tatuażu może ustąpić procesowi robotyzacji. (heh) 

W przyszłości chciałbym tworzyć cykle tatuaży, które w zestawieniu ilustrują jakąś opowieść.

2. Co cię inspiruje, bo wiem, że nie sami tatuatorzy i świat tatuażu?

Swoich inspiracji szukam we wciąż uzupełnianej, niekończącej się liście ilustratorów i malarzy

m.in. takich jak: Eduardo Arroyo, Joan Cornella, Edward Kinsella. Interesują mnie również sytuacje zaczerpnięte z życia codziennego i ich swobodna interpretacja w rysunku.

3. Co byś mógł doradzić ludziom, którzy szukają studia czy tatuatora u którego chcieliby się zdecydować na tatuaż? Na co powinni zwrócić uwagę według ciebie przede wszystkim?

Pomijając oczywiste aspekty jak higiena studia. Uważam że pierwszym ważnym krokiem jest sprawdzenie stylu w, którym pracują zatrudnieni tatuatorzy. Osoba decydująca się na tatuaż musi mieć świadomość że nie każdy tatuator swobodnie i chętnie obraca się po każdej stylistyce.  Ułatwi to współprace i spowoduje pełne zadowolenie klienta.

4. Zaproś w jakiś interesujący sposób osoby do zainteresowania się Tobą i spotkanie w studio tatuażu.

Ciężki temat :).  Postaram się zaoferować kreatywne spojrzenie na pomysł klienta i zaprojektować wzór wyłamujący się z tradycyjnych stylistyk przyjętych świecie tatuażu. Myślałem trochę o dodatkowym pytaniu ale nic konkretnego mi nie przychodzi do głowy. Po porostu zapraszam do naszego tattoo studio gdzie chętnie zilustruję Wasze pomysły w mojej stylistyce. 

Michał

0
ZIOTEWICZ CZARNY TATUAŻ GRAFICZNYAlina - nowy lepszy szatan